Avatar uživatele
Tw!st

Jak začít hubnout a posilovat ?

Když chci mít vyrýsovanou postavu a mám spíš opak, musím nejdřív zhubnout a pak posilovat nebo obojí zároveň nebo rovnou začít posilovat ? Nemáte nějaké rady jak cvičit doma když nechci v posilovně ? Např sedy-lehy. Kdesi jsem četl že by se mělo udělat třeba 15 sedů lehů, pak minuta odpočinek a takhle třeba 5× a třeba každý druhý den ať si svaly odpočinou. Bylo by vhodné třeba jeden den takhle posilovat a druhý den jít běhat nebo jezdit na kole a takhle to střídat ? Slyšel jsem že je u posilování důležité dýchání, dýchá se při záběru nebo při záběru se právě vydechává ? Ještě bych chtěl poradit co takhle jíst z normálních jídel (nemyslím gainery, shakery,…) aby bylo cvičení efektivnější ? Díky

Zajímavá 0 před 3362 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Záleží jakým způsobem se rozhodneš hubnout. Můžeš hladovět a nechat tělo požírat přebytečný tuk, ale s rozumem. Hrozí tu, že si poškodíš zažívání. Já osobně bych ti doporučil pravidelně se stravovat po menších dávkách. Cvičením zhubneš pouze tehdy, pokud budeš cvičit až do bolesti.

Jednou sem koukal na nějaké plavecký maraton a plavec během několika hodin plavání shodil normálně několik kilo tuku (nashromážděné energie)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fitnesska

Hladovění je nejhorší způsob hubnutí, navíc je to hodně nebezpečné. Správné hubnutí je za „pomoci“ jídla (menší porce alespoň 5× denně), pití hodně vody (čistá voda, cca 3 litry za den) a hlavně pohybu. Ne nadarmo se říká, že hubnutí začíná v kuchyni. 🙂

Mrkněte na náš web, kde naleznete hromadu článků na toto téma: http://www.cvicime-jime.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Hlavně začít, asi je jedno jak. Nedělala bych z toho vědu, spíš poslouchala tělo a řídila se selským rozumem. Odborníků se můžeš zeptat třeba tady v online poradně: http://poradna­.zena.centrum­.cz/rubrika/zdra­vy-zivotni-styl/fitness-poradna/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sannutri

Začni hlavně postupně. Ze začátku je nejlepší obrátit se na fitness trenéra, který ti všechno ukáže a vysvětlí. Jestli chceš vyrýsovanou postavu, bez změny jídelníčku to nepůjde. Je důležité hlídat si makroživiny. S tím ti ale také nejlépe pomůže odborník. Tahle investice se ti fakt vyplatí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, tady se podívej https://www.ke­todiet.cz/stran­ky/dietni-plany/. Já jsem si tam dietní plán vybrala a jsem spokojená :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

A jaký plán sis vybrala? Nebo teda spíš takto… podle čeho se dietní plány vybírají? A je lepší si koupit již sestavený diietní plán nebo si ho mám sestavit sama? Co je prostě lepší, efektivnější a účinější?

Avatar uživatele
GabulkaA

Mně hubnutí nešlo… Docela dost dlouho. Něco jsem shodila, dvakrát tolik přibrala… Takže jsem musela přejít na účinnou metodu. Zvolila jsem ketonovou dietu. A ta mi pomohla. Neuvažovala jsi o ní?

před 1028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
walerianecek

Ahoj, jakou dieru jsi držela?

Avatar uživatele
Lucka Ondra

Jakou jste tu ketonovou dietu zvolila? Jak to probíhalo a po jaké době byli vidět výsledky?

před 1001 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek