Kai

HUBNUTÍ – POSILOVNA

Řízené aerobní lekce mi nevyhovujou časově a chtěla bych chodit do posilovny, ale s cílem hubnout, hlavně zadek a stehna … nějaké doporučené stroje? Mám strach, že v posilovně se spíš nabírá.
Mockrát děkuji.

Odpovědi
anonym

Toto je další opakovaný dotaz. Opakovaná otázka je podle zdejších pravidel jejich porušením a pokusem o podvod. Takže se podívej na stejné heslo do vyhledávače a přečti si starší odpovědi.

Reezo

Musíš cvičit správně a k tomu by ti mohl pomoci trenér, který by ti říkal jak na určité partie cvičit. Posilovna, jak je ze slova jasné má posílit tělo, tudíž nabrat svalavou hmotu, aby se tělo lépe vypořádávalo lépe se zátěží. Cvičením sice spalujeme tuky, ale zase se zvětšují svaly. Na stehna a zadek se můžeš podívat i na youtube a cvičit doma.

gagaga

kai, zajdete si do sveho nejblizsiho fitka a tam vam poradi co a jak .. :)
urcite nenaberete … :) to by jste musela cvicit 4 hod. denne .. :) a hooodne intenzivne cvicit :) a k tomu pit jeste kdovi co ..
nebo zacnete si doma jen behat .. na jednom miste .. u otevreneho okna a casem pak do prirody ..
porad je lepsi zacit se sebou delat neco vcas, nez se nechat obalit cela sadlem .. brrrr ! :)
drzim vam palce … sama chodim do fitka nekolikrat tydne .
drzim vam palce ..-iv-