Avatar uživatele
OndrisekCZ

Poraďte ja zaručeně zhubnout!?

Zdravím, potřeboval bych pomoct zhubnout, není tu nějaký kdo má s hubnutím zkušenosti? a Kdo by mi mohl pomoct? Děkuji mám na to čas do prázdnin moc díky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

To chce, aby tě viděl výživový poradce. Ten ti řekne co a jak přímo na tebe.

Jinak obecně to chce hodně pohybu – něříkám dlouhé vytrvalostní běhy, lepší je si dát pěkný sprint domů (nejdřív třeba od oka 40m, pak si přidávat 10 metrů víc), jíst častěji (!ale malé porce!), pokud možno se vyhývat tučným, příliš kořeněným, příliš slaným a příliš sladkým jídlům, hodně pít !neslazené! tekutiny.

Taky dávej pozor na tzv. light potraviny. Třeba u jogurtů – jsou méně tučné, o to víc sladké nebo tam jsou škodlivá umělá sladidla (cyklamáty, aspartam, apod.).

Samozřejmě, nečekej výsledek do 1 týdne, je to běh na dlouhou trať. Když se budeš snažit a vše dodržovat, výsledek uvidíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

u nás se říká: malý dvůr,velký bič a nežrat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MagdaP

Záleží na spoustě věcí :) Mně poradil a sestavil plán bratranec, co dělá trenéra. Začínala jsem rychlou chůzí každý den a pak 3–4 krát do týdne pomalý běh, vždycky víc jak půl hodiny. A do toho občas posilovna a skoro normálně jsem jedla…Říkal mi, že to bude takhle trvat delší dobu, než s dietou, ale bude to trvalejší zhubnutí a měl si myslím pravu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zdravíčko

Milý Ondrisku. Tvoje tělo potřebuje nejprve vyčistit a zharmonizovat trávící systém. Pohyb je super, ale jaká je Tvoje strava? Píšeš že jíš zdravě. Co to je??? Je také nutné zjistit jak jsi na tom se štítnou žlázou! Spoj se se mnou na skype Vladka991. Probereme to!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, já mohu ze své vlastní zkušenosti doporučit dietu od https://mixslim.cz/. Jejich produkty jsou za příznivou cenu, vidíš rychlí výsledky a díky jejich poradenství shozená kila snadno udržíš.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví