kubísek

Jak si rozvrhnout cvičení ??

Je lepší když každý den cvičím celé tělo nebo když si to rozvrhnu tak že třeba v pondělí budu cvičit ruce v utery záda ve středu volno ve čtvrtek břicho a v pátek nohy ??

Nejlepší odpověď
Alesh

Čili ti jde o posilování ve fitku? Pokud jsi začátečník, pak se cvičí celé tělo z důrazem na velké svalové skupiny, čili se cvičí hlavně břicho, záda, hrudník, stehna. A ne jako ti borci, co napochodují do fitka, ohnutý jsou od sezení u kompu a první co jsou cvičit je, že si vezmou dlouhou osu, na ni si samozřejmě naloží a pak rvou bicák v prohnutí na špičkách. 🙂 Pokud už nějakou dobu pravidelně cvičíš, tak lze trénink rozdělit. Nejprve na dva tréninky, kdy na jednou procvičíš cca půlku těla a na druhém ten zbytek. Časem je možno přejít na větší dělení. Pokud ale cvičíš jen tak rekreačně, na protažení těla, pak bych klidně cvičil vše nebo bych to maximálně rozdělil na dva tréninky.