Hledám radu jak rychle zhubnout břicho?

Je mi 15 let.Potřebuji ho nějak zpevnit a vypracovat svaly. Napiště prosím nějakou dietu , nebo účinné cviky .Vím , že si myslíte , že jsem ještě mladá na diety..a že z toho ještě vyrostu ..ale já potřebuji hezké břicho do plavek . Můžete vložit třeba nějaký odkaz. Předem děkuji. =D*
Doplňuji:
Cvičím zumbu . A jím zdravě ..nesnáším sladké a ani nesmažím ..ani nic podobného a miluji ryby...=)* Snažím se jíst pravidelně...Ale na mě to vůbec nezabírá ... :(*..Potřebuji nějakou radu...Mám doma i stroj na posilování břicha . ten modrý s těmi válečky... Ale na mě to vůbec nefunguje..a to na tom cvičím každý den.. :(* ..Už nevím co mám dělat ..Mám celkem hezkou postavu ..jen potřebuji zpevnit to břicho.. ;)* ♥

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

víš co, někdo má bříško klenuté a je štíhlý, třeba s tím nic neuděláš, ale cvič a uvidíš...ale určitě to nebude hned- výsledky poznáš za delší dobu

Další odpovědi:

Zlatý

Sednout na zem. Natáhnout nohy, zvednout je tak 30 cm nad podlahu a začít kmitat s nohama do strany. Jak dlouho to vydržíš ?
Až to vydržíš dělat 3 min v jednom kuse budeš mít pevné svaly na břiše.

Lehnout na zem na záda ruce dát za hlavu a zvedat se do sedu. Nejlépe si zaklínit nohy
aby nešly zvednout, nebo ať ti na ně někdo sedne. Kolikrát to uděláš. Až to uděláš alespoň 50x budeš mít pevné svaly na břiše a ploché břicho.

Jó je to dřina, nic není zadarmo!

Bronzový

Cvičit děvče, cvičit sklápěčky, shyby, rotoped atd.

Do plavek ?? Takhle rychle to nepujde. :-( Jedine na pristi rok. Nejist tucne , ani sladke by prozatim snad mohlo stacit ... -iv-

Pokročilý

Zkus pilates, já ho cvičím půl roku a břicho se mi zpevnilo a musím říct, že nejenom břicho, ale i nohy a zadek...

Snad ti pomůže jen a jen cvičení.Do vyhledavače si zadej -zpevňování břišních svalů.Cviků a rad je tam habaděj,něco si vybereš!

Pokročilý

Ten zmíněný stroj ti sice vypravuje svaly na břichu, ale nezhubne tě. Takže strečink - plavání, volejbal, tenis, aerobic apod...a k tomu by neškodilo fitko...aspoň 2 x týdně. A do toho pravidelná strava, pečivo a přílohy odpoledne a večer vynechej..smaženiny vůbec. A pij hooodně čisté vody. Klidně 3-4 litry. Jinak - všechny možné cviky na břicho jsou sice účinné, ale zůstanou pod tím "špekem". Chce to celkovou rovnováhu v jídle, strečinku i posilování ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.