Michaela123

Hledám radu jak rychle zhubnout břicho?

Je mi 15 let.Potřebuji ho nějak zpevnit a vypracovat svaly. Napiště prosím nějakou dietu , nebo účinné cviky .Vím , že si myslíte , že jsem ještě mladá na diety..a že z toho ještě vyrostu ..ale já potřebuji hezké břicho do plavek . Můžete vložit třeba nějaký odkaz. Předem děkuji. =D*
Doplňuji:
Cvičím zumbu . A jím zdravě ..nesnáším sladké a ani nesmažím ..ani nic podobného a miluji ryby…=)* Snažím se jíst pravidelně…Ale na mě to vůbec nezabírá … :(..Potřebuji nějakou radu…Mám doma i stroj na posilování břicha . ten modrý s těmi válečky… Ale na mě to vůbec nefunguje..a to na tom cvičím každý den.. :( ..Už nevím co mám dělat ..Mám celkem hezkou postavu ..jen potřebuji zpevnit to břicho.. ;)* ♥

Nejlepší odpověď
hanulka11

víš co, někdo má bříško klenuté a je štíhlý, třeba s tím nic neuděláš, ale cvič a uvidíš…ale určitě to nebude hned- výsledky poznáš za delší dobu

Další odpovědi
mosoj

Sednout na zem. Natáhnout nohy, zvednout je tak 30 cm nad podlahu a začít kmitat s nohama do strany. Jak dlouho to vydržíš ?
Až to vydržíš dělat 3 min v jednom kuse budeš mít pevné svaly na břiše.

Lehnout na zem na záda ruce dát za hlavu a zvedat se do sedu. Nejlépe si zaklínit nohy
aby nešly zvednout, nebo ať ti na ně někdo sedne. Kolikrát to uděláš. Až to uděláš alespoň 50× budeš mít pevné svaly na břiše a ploché břicho.

Jó je to dřina, nic není zadarmo!

tatanka

Cvičit děvče, cvičit sklápěčky, shyby, rotoped atd.

anonym

Do plavek ?? Takhle rychle to nepujde. ☹ Jedine na pristi rok. Nejist tucne , ani sladke by prozatim snad mohlo stacit … -iv-

Babsi

Zkus pilates, já ho cvičím půl roku a břicho se mi zpevnilo a musím říct, že nejenom břicho, ale i nohy a zadek…

anonym

Snad ti pomůže jen a jen cvičení.Do vyhledavače si zadej -zpevňování břišních svalů.Cviků a rad je tam habaděj,něco si vybereš!

Tom.Noddy

Ten zmíněný stroj ti sice vypravuje svaly na břichu, ale nezhubne tě. Takže strečink – plavání, volejbal, tenis, aerobic apod…a k tomu by neškodilo fitko…aspoň 2 x týdně. A do toho pravidelná strava, pečivo a přílohy odpoledne a večer vynechej..smaženiny vůbec. A pij hooodně čisté vody. Klidně 3–4 litry. Jinak – všechny možné cviky na břicho jsou sice účinné, ale zůstanou pod tím „špekem“. Chce to celkovou rovnováhu v jídle, strečinku i posilování ;)