Stříbrný

Jak zablokovat určité číslo na telefonu?

Dneska mě celé ráno otravuje nějaký partner T-mobilu, volali 5x během půl hodiny, kdyby mě vzbudili, tak jsem fakt °°°, takhle jsem si to akorát vygooglila a zjistila co jsou to za šmejdy...

Víte, jestli na mobilu Nokia 5230 jde nějak zablokovat jedno číslo? Koukala jsem do nastavení volání, ale nacházím jen zablokování hovorů v zahraničí apod...

Díky
Doplňuji:
briketka10 a Beer: nemyslím, že je zrovna nejrozumější volat na operátora, aby mi pomohl zablokovat číslo na jejich "výhodné nabídky" :)

jinak všem díky, vyzkouším :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Mám Samsung a tam jde nastavit automatické odmítnutí,tak zkus ikony v tomto pořadí - nastavení - volat - všechny hovory - automaticky odmítnout - seznam odmítnutí - telefonní čísla /a tam si to číslo zadáš/.
Ale voni ti šmejdi klidně zavolají z čísla jinýho!

Další odpovědi:

Zlatý

zavolej si na svého operátora, ten ti poradí :)
Doplňuji:
já mám operátory vyzkoušené a vždy mi vyjdou vstříc..

Zlatý

Zablokovat jediné číslo mobil neumí. Informuj o tom operátora, ten blokaci zvládne.

Zlatý

Zkus do menu-přijaté hovory-vyber ten hovor co chceš blokovat-volby-a projeď možnosti,teoreticky by tam mělo být přidat k blokovaným,tak vyber přidat.
Snad to zafunguje,nevím jestli to menu telefonu podporuje.

Diskuze k otázce

Zlatý

Bedy

Nokia 5230 má operační systém Symbian. Zkuste se podívat v mobilu na http://store.ovi.mobi a zkuste si tam najít nějakou apliakci na blokování čísel, například Callblocker.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.