Pokročilý

Jak mi může volat číslo, které neexistuje?

Uz nekolikrat mi volalo nezname cislo ale ja ho bouzel nemohla zvednout, tak jsem mu potom zavolala a ono mi to reklo ze tel. cislo neexistuje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stává se mi to docela často.Volala mi kamarádka z práce a objevilo se "skryté číslo",to chápu,pracuje na VŠZ,takže to tam tak mají zařízeno.Další situace jsou stejné jak popisuješ ty,to jsou většinou nějaké "úžasné nabídky".
Ale pak mi zazvoní mobil 1x,nestihnu ho nikdy vzít a na displeji se objeví "neznámé".Někdy jednou za týden,někdy 2x za den a stalo se to i 2x v noci,kdy mně to vzbudilo.Žádnej příjemnej pocit.Řešila jsem to i s mým mobilním operátorem,ale ti se omlouvali,že mi nemohou pomoci a že to slyší poprvé,že to nemůžou odblokovat atd.,ať se obrátím na policii,že chápou,že mně to obtěžuje.
Trvá to tak asi 3 roky.
Kamarád mi řekl,že někde nějaký generátor vygeneruje náhodná čísla,ty pak prozvoní a zjišťují,jestli jsou aktivní. Ale proč???Ptala jsem se známých,ale nikomu se to nestává!Tak nevím........

Další odpovědi:

Stříbrný

Na zmeškané hovory z neznámých čísel zásadně nereaguj. Pokud ti něco životně důležitého chtějí, jistě zavolají znovu.

Zlatý

Osobně se mně to stává také tak.
Je to součást sledování obyvatelstva. Operátor bude vždy dělat mrtvého brouka.

Bronzový

Funguje to tak, že automat krátce prozvání čísla, aby si ověřil, jestli fungují a zpět se volat nedá (je tam jen automat).

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

mosoj: ano, telemarketingové firmy sledují, jestli nás mohou obšťastnit svými nabídkami ... :-/

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.