Avatar uživatele
pája139

Jak mi může volat číslo, které neexistuje?

Uz nekolikrat mi volalo nezname cislo ale ja ho bouzel nemohla zvednout, tak jsem mu potom zavolala a ono mi to reklo ze tel. cislo neexistuje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Stává se mi to docela často.Volala mi kamarádka z práce a objevilo se „skryté číslo“,to chápu,pracuje na VŠZ,takže to tam tak mají zařízeno.Další situace jsou stejné jak popisuješ ty,to jsou většinou nějaké „úžasné nabídky“.
Ale pak mi zazvoní mobil 1×,nestihnu ho nikdy vzít a na displeji se objeví „neznámé“.Někdy jednou za týden,někdy 2× za den a stalo se to i 2× v noci,kdy mně to vzbudilo.Žádnej příjemnej pocit.Řešila jsem to i s mým mobilním operátorem,ale ti se omlouvali,že mi nemohou pomoci a že to slyší poprvé,že to nemůžou odblokovat atd.,ať se obrátím na policii,že chápou,že mně to obtěžuje.
Trvá to tak asi 3 roky.
Kamarád mi řekl,že někde nějaký generátor vygeneruje náhodná čísla,ty pak prozvoní a zjišťují,jestli jsou aktivní. Ale proč???Ptala jsem se známých,ale nikomu se to nestává!Tak nevím........

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Na zmeškané hovory z neznámých čísel zásadně nereaguj. Pokud ti něco životně důležitého chtějí, jistě zavolají znovu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Osobně se mně to stává také tak.
Je to součást sledování obyvatelstva. Operátor bude vždy dělat mrtvého brouka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Funguje to tak, že automat krátce prozvání čísla, aby si ověřil, jestli fungují a zpět se volat nedá (je tam jen automat).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

mosoj: ano, telemarketingové firmy sledují, jestli nás mohou obšťastnit svými nabídkami … :-/

před 3292 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek