♥♥♥

Tel. číslo a nabití baterie!

Dobrý den,
slyšela jsem jednou, že existuje tel. číslo, ketrým si nabijete baterii v mobilu, opravdu takové existuje? A je zadarmo, když na něj zavoláte?
Díky za odpovědi s číslama na dobití.
Doplňuji:
Děkuji huxa, tak jsem si říkala, že je to nějaká blbost anebo to číslo existuje, ale je to třeba za peníze.

Odpovědi
www

Neexistuje. Baterii nabíjí jen el. proud z nabíječky.
Doplňuji:
I placené číslo by bylo k ničemu. Pravděpodobně si to s něčím pleteš, bývaly totiž podobné a nepovedené věci na nabití kreditu.

Hlada

http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Bezdr%C3%A1tov%­C3%BD_p%C5%99e­nos_energie

huxa

naprostá kravina. Jestli se ti vybije baterka, může ti pomoci mobil vypnout, vyndat ji a třepat s ní, popř. třít o kalhoty.

mojitek

není to nesmysl! ukazatel stavu nebité baterie má tzv. jištění-rezervu(zřejmě pro případ nouze,nevím).Pokud máte vybitou baterku,zadáte kód a jištění(rezerva) se aktivuje.Před asi půl rokem mi to poslala kamarádka,včetně číselného kódu který pošlete a obratem vám přijde osobité číslo telefonu(IMEI) .Když vám např.bude zcizen telefon,zavoláte operátorovi,řeknete že chcete totálně zablokovat přístroj,sdělíte IMEI ,tak to zablokuje a zloděj ho nebude moct používat
Doplňuji:
imei (výr.č.mobilu) zjistíte tak,že vyťukáte toto : *#06#. Ten kód aktivace rezervy baterie už nemám,ale zkusím zjistit

mojitek

tak stačilo trochu zapátrat na netu.Ten kód aktivace rezervy baterie je : * # 3370 ale nevím jestli to není jen pro Nokii

cochee

Pro Nokii to určitě není, akorát mě plechová huba vypi*ovala, že volám neexist číslo. Tak znovu, pane. Mimochodem tvůj příspěvek je pěkný guláš, každá věta o něčem úplně jiném. Jak mi prosímtě IMEI poslaný odněkud ze sítě (když si ho navíc můžu ukázat sám) nabije baterku? A proč mluvíš o zablokování ukradeného mobilu, když řešíš vybitý akumulátor?

mojitek

Váženej pane,já netvrdil,že IMEI ti nabije baterku.Tvrdil jsem,že sdělením IMEI operátorovi ihned zablokuje zcizený přístroj-( při výměně simkarty nefunguje).A jak chceš IMEI zjistit když ti tel. ukradli a origo krabici už jsi vyhodil?Psal jsem to jako zajímavost co se dá s tel. dělat.Kdybys nebyl zhulenej tak bys to třebas pochopil.Jinak to číslo pro aktivaci rezervy baterie je *3370#( jsem předtímpřehodil křížek).
http://www.ho­ax.cz/hoax/co-vsechno-tvuj-mobil-nedokaze/

anonym

www: Meleš kraviny, přečti si něco o indukčním nabíjeni = Položíš na podložku a nabiješ.

Mapel

Ale opět je tu jako zdroj protékající proud, který vytváří elektromagnetickou indukci, ale telefonním číslem baterii nenabiješ. To je totiž podstata otázky.