Avatar uživatele
♥♥♥

Tel. číslo a nabití baterie!

Dobrý den,
slyšela jsem jednou, že existuje tel. číslo, ketrým si nabijete baterii v mobilu, opravdu takové existuje? A je zadarmo, když na něj zavoláte?
Díky za odpovědi s číslama na dobití.
Doplňuji:
Děkuji huxa, tak jsem si říkala, že je to nějaká blbost anebo to číslo existuje, ale je to třeba za peníze.

Zajímavá 0 před 4088 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
www

Neexistuje. Baterii nabíjí jen el. proud z nabíječky.
Doplňuji:
I placené číslo by bylo k ničemu. Pravděpodobně si to s něčím pleteš, bývaly totiž podobné a nepovedené věci na nabití kreditu.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Bezdr%C3%A1tov%­C3%BD_p%C5%99e­nos_energie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

naprostá kravina. Jestli se ti vybije baterka, může ti pomoci mobil vypnout, vyndat ji a třepat s ní, popř. třít o kalhoty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

není to nesmysl! ukazatel stavu nebité baterie má tzv. jištění-rezervu(zřejmě pro případ nouze,nevím).Pokud máte vybitou baterku,zadáte kód a jištění(rezerva) se aktivuje.Před asi půl rokem mi to poslala kamarádka,včetně číselného kódu který pošlete a obratem vám přijde osobité číslo telefonu(IMEI) .Když vám např.bude zcizen telefon,zavoláte operátorovi,řeknete že chcete totálně zablokovat přístroj,sdělíte IMEI ,tak to zablokuje a zloděj ho nebude moct používat
Doplňuji:
imei (výr.č.mobilu) zjistíte tak,že vyťukáte toto : *#06#. Ten kód aktivace rezervy baterie už nemám,ale zkusím zjistit

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

tak stačilo trochu zapátrat na netu.Ten kód aktivace rezervy baterie je : * # 3370 ale nevím jestli to není jen pro Nokii

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Pro Nokii to určitě není, akorát mě plechová huba vypi*ovala, že volám neexist číslo. Tak znovu, pane. Mimochodem tvůj příspěvek je pěkný guláš, každá věta o něčem úplně jiném. Jak mi prosímtě IMEI poslaný odněkud ze sítě (když si ho navíc můžu ukázat sám) nabije baterku? A proč mluvíš o zablokování ukradeného mobilu, když řešíš vybitý akumulátor?

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Váženej pane,já netvrdil,že IMEI ti nabije baterku.Tvrdil jsem,že sdělením IMEI operátorovi ihned zablokuje zcizený přístroj-( při výměně simkarty nefunguje).A jak chceš IMEI zjistit když ti tel. ukradli a origo krabici už jsi vyhodil?Psal jsem to jako zajímavost co se dá s tel. dělat.Kdybys nebyl zhulenej tak bys to třebas pochopil.Jinak to číslo pro aktivaci rezervy baterie je *3370#( jsem předtímpřehodil křížek).
http://www.ho­ax.cz/hoax/co-vsechno-tvuj-mobil-nedokaze/

před 4086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

www: Meleš kraviny, přečti si něco o indukčním nabíjeni = Položíš na podložku a nabiješ.

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mapel

Ale opět je tu jako zdroj protékající proud, který vytváří elektromagnetickou indukci, ale telefonním číslem baterii nenabiješ. To je totiž podstata otázky.

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek