MEDVIDEK

ZABLOKOVANY MOBIL

KOUPIL JSEM V BAZARU M.T.,PO MESICI SE MI OZVAL OPERATOR ,ZE JE TELEFON KRADENY A TUDIZ BLOKLY .NECHCI O NEHO PRIJIT UZ JSEM SI NA NEHO ZVYKNUL .PORADTE PROSIM,ZDA SE STIM DA NECO UDELAT.TELEFON JE sony ericcson t700

Nejlepší odpověď
kupkina

nejlepší je osobní schůzka z jeho původním majitelem

Další odpovědi
led

žiadajte od bazaru náhradu – telefon tej istej značky aj s dokladmi.
Kradnutý telefon, je vždy majetkom pôvodného majiteľa. Vy ako neoprávnený majiteľ môžete len plakať – viď zákony každého štátu.