Deter

Ignorování určitých hovorů v mobilu

Zdravím,

existuje pro nokii 5800 (resp. pro OS Symbian 5th edition) nějaká aplikace, která by zařídila, že se budu určitým volajícím číslům jevit jako nedostupný? Nebo je toto řešeno jen na straně operátora a nemůžu to na svém telefonu nijak ovlivnit?

Nejlepší odpověď
chudst

Pouze u operatora muzete zablokovat nejake cislo. Aplikace nepomuze.
Doplňuji:
Doplnim iceT: pokud to nemate v nastaveni (resp. viz dany odkaz), tak cisla blokovat nemuzete. Aplikace pro to neexistuje. A nejsem si jist i blokovanim pres nastaveni, jestli nepotrebujete schvaleni operatora.

Další odpovědi
iceT

Možná je to blábol,ale zkus se mrknout sem,třeba ti bude něco užitečné…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-branit-obtezujicim-telefonatum

Džuls

Ja mám napríklad telefón, kde si nastavím, ktoré číslo mobil jednoducho sám odmietne…