Ivetka303

Kontakt volajícího

prosím poraďte, když mi někdo volá, zobrazuje se mi jen jeho číslo a ne jméno (mám uloženo jak v tel, tak na SIM), nestalo se vám to někdy?
Měla jsem to v pořádku,ale dnes jsem si vyzvedla mobil z opravny.. tak s tím asi něco udělali, ale jak to dát do pořádku?
Doplňuji:
Taky si říkám,že je to v nastavení, ale kde.. mám sony ericsson vivaz u5i

Nejlepší odpověď
beer

Stačí v mobilu Nastavení-Zobrazovat-Tel.číslo/jméno. Dál je možnost přiřadit k volajícímu melodii, obrázek ap.
U každého výrobce, dokonce modelu to může být trochu jinak, způsob však zůstává stejný (obdobný).
Doplňuji:
Vše najdeš tady, stačí jen klikat:
http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/mobilepho­nes/learn-more/topic/con­tacts/vivaz?cc=cz&lc­=cs

Další odpovědi
roxy52

Stává se to,když máš v mobilu uložený na jedno číslo dvě jména.Tedy uložený 2krát.Jedno vymaž.Nebo taky někdy to chce před číslo +420....... .

hanny 2

Taky se mně to někdy stává,ale nijak to neřeším,mobil jsem nikdy v opravně neměla.

Mapel

Toto se opravdu stává, když máš stejné číslo uloženo vícekrát. Ponechat pouze jedno uložení a už to bude v pohodě.