zdeno

Jak zablokovat telefonní čislo, z něhož mi někdo pořád volá?

denně 10 sms zpráv

Původní neotázka
jak zablokovat telefonní čislo které mi pořád volá

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

poraďte

U chytrého telefonu by to neměl být problém. Bývá to přímo v nastavení telefonu.

Další odpovědi
Quimby

telefon

Proč sem dáváš anketu?
Některé telefony umí blokovat hovory a smsky přímo(najdeš v nastavení), případně si stáhni nějakou aplikaci na blokování.
Jinak se zkus zeptat svého operátora, někteří nabízí blokování hovorů od různých reklamních společností…

Ronnie3697

poraďte

Můžu doporučit aplikaci nevolejte.cz, jsou v ní uložená čísla všelijakých společností, které nabádají ke koupi a také si tam můžete nastavit vlastní blokaci čísel.
http://nevolej­te.cz/

Zdroj: http://nevolej­te.cz/

anonym

poraďte

Nahlaš to na poličii čr.

jiri Linhart

poraďte

Nevim,jaky mas telefon,ale,na­instaluj si apku 360 Securitas-je to antivir,kontroluje vse,co Ti dn mobilu jde v realnem case,cisti pamet,mezipamet atd. a ma Blokovani hovoru ! 360 Securitas mam a blokuje nechtena cisla paradne ! Mas li chytry telefon,melo by byt blokovani hovoru uz v nem nainstalovano. Nebo si z obchodu Google play stahni apku blokovani hovoru. Muzes i dle typu androida blokovat i sms ! Jak tady nekdo zminil PCR,nahlasit to muzes ! Je to Umyslne Obtezovani ! Taky me takhle jedna obchodni spolecnost otravovala. Rekl jsem ty Pistolnici,ze jestli me jeste jednou zavolaji,predam to PCR a mel jsem uz od nich pokoj !