Avatar uživatele
relux

Otravné číslo volající na pevnou linku

Dlouhou dobu mi někdo dělá naschvál že mi volá v 1, 2 nebo 3 hodiny ráno před ranní šichtou. Není mi to moc příjemné, jelikož vstávám v 5 hodin a netoužím po tom mít dřívější budíček. Na displeji je napsáno NEZNÁMÝ, já jsem si zjistil na NEJ.TV v odkazu TELEFONIE, že číslo je nesmyslné: 0021266779851. Dá se toto číslo nějak odblokovat? A jestli ano, jak? Předem děkuji.
Doplňuji:
Telefon si vypínám ale štve mě to číslo 🙂
Ano, zkoušel sem zvednout a zeptat se proč volá, jenomže ten dotyčný co volá hned zavěsí, když to zvednu takže nevím co to má znamenat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: relux

Zajímavá 0 před 3903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

může to být ze zahraničí, to se ti zobrazí jako neznámé či privátní číslo. Takže třeba je to fakt omyl a protože v té zemi může být posunutý čas, vychází ti to na ty ranní hodiny- tady by bylo nejlepší hovor odebrat a zaptat se. Pokud je to záměr, musíš dedukovat- nikdo cizí to asi není, přemýšlej, který tvůj známý recesista má kdy noční, kdo tě nemá rád a nespí, zkrátka dedukce. Když to nepůjde, tak za úplatu cca 200kč ti operátoři řeknou, kdo se skrývá pod privátním číslem,v této zemi prakticky neexistuje možnost důkladně utajit číslo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Vypínej si na noc telefon,pokud nepotřebuješ být na lince.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wortygen

Ano jde to zablokovat.
Bohužel nevím , co máš za telefon , ale většina telefonů to má v : nastavení → volání → blokovat .. a tam si zvolíš neznámé číslo. Ale pokud ti bude volat policie či někdo jiný , tak nevím , jak se ti dovolají no ..

A zkoušel si to zvednout a zeptat se , proč ti pořád volá?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek