Pokročilý

Otravné číslo volající na pevnou linku

Dlouhou dobu mi někdo dělá naschvál že mi volá v 1, 2 nebo 3 hodiny ráno před ranní šichtou. Není mi to moc příjemné, jelikož vstávám v 5 hodin a netoužím po tom mít dřívější budíček. Na displeji je napsáno NEZNÁMÝ, já jsem si zjistil na NEJ.TV v odkazu TELEFONIE, že číslo je nesmyslné: 0021266779851. Dá se toto číslo nějak odblokovat? A jestli ano, jak? Předem děkuji.
Doplňuji:
Telefon si vypínám ale štve mě to číslo :-)
Ano, zkoušel sem zvednout a zeptat se proč volá, jenomže ten dotyčný co volá hned zavěsí, když to zvednu takže nevím co to má znamenat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

může to být ze zahraničí, to se ti zobrazí jako neznámé či privátní číslo. Takže třeba je to fakt omyl a protože v té zemi může být posunutý čas, vychází ti to na ty ranní hodiny- tady by bylo nejlepší hovor odebrat a zaptat se. Pokud je to záměr, musíš dedukovat- nikdo cizí to asi není, přemýšlej, který tvůj známý recesista má kdy noční, kdo tě nemá rád a nespí, zkrátka dedukce. Když to nepůjde, tak za úplatu cca 200kč ti operátoři řeknou, kdo se skrývá pod privátním číslem,v této zemi prakticky neexistuje možnost důkladně utajit číslo.

Další odpovědi:

Zlatý

Vypínej si na noc telefon,pokud nepotřebuješ být na lince.

Pokročilý

Ano jde to zablokovat.
Bohužel nevím , co máš za telefon , ale většina telefonů to má v : nastavení --> volání --> blokovat .. a tam si zvolíš neznámé číslo. Ale pokud ti bude volat policie či někdo jiný , tak nevím , jak se ti dovolají no ..

A zkoušel si to zvednout a zeptat se , proč ti pořád volá?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.