relux

Otravné číslo volající na pevnou linku

Dlouhou dobu mi někdo dělá naschvál že mi volá v 1, 2 nebo 3 hodiny ráno před ranní šichtou. Není mi to moc příjemné, jelikož vstávám v 5 hodin a netoužím po tom mít dřívější budíček. Na displeji je napsáno NEZNÁMÝ, já jsem si zjistil na NEJ.TV v odkazu TELEFONIE, že číslo je nesmyslné: 0021266779851. Dá se toto číslo nějak odblokovat? A jestli ano, jak? Předem děkuji.
Doplňuji:
Telefon si vypínám ale štve mě to číslo 🙂
Ano, zkoušel sem zvednout a zeptat se proč volá, jenomže ten dotyčný co volá hned zavěsí, když to zvednu takže nevím co to má znamenat.

Nejlepší odpověď
zjentek

může to být ze zahraničí, to se ti zobrazí jako neznámé či privátní číslo. Takže třeba je to fakt omyl a protože v té zemi může být posunutý čas, vychází ti to na ty ranní hodiny- tady by bylo nejlepší hovor odebrat a zaptat se. Pokud je to záměr, musíš dedukovat- nikdo cizí to asi není, přemýšlej, který tvůj známý recesista má kdy noční, kdo tě nemá rád a nespí, zkrátka dedukce. Když to nepůjde, tak za úplatu cca 200kč ti operátoři řeknou, kdo se skrývá pod privátním číslem,v této zemi prakticky neexistuje možnost důkladně utajit číslo.

Další odpovědi
iceT

Vypínej si na noc telefon,pokud nepotřebuješ být na lince.

Wortygen

Ano jde to zablokovat.
Bohužel nevím , co máš za telefon , ale většina telefonů to má v : nastavení → volání → blokovat .. a tam si zvolíš neznámé číslo. Ale pokud ti bude volat policie či někdo jiný , tak nevím , jak se ti dovolají no ..

A zkoušel si to zvednout a zeptat se , proč ti pořád volá?