cenix007

Ahoj, poradil byste mi někdo prosím, jak se dovolat z čech na slovensko na telefonní číslo 0900712900?

Mockrát děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

+421900712900 = 00421900712900

Další odpovědi
Monca_a

Musíte napsat před číslo, národní číslo slovenské republiky. U nás je to +420 ale u slovenska skus, brouzdat po internetu. Tam něco najdeš

badisko

slovensko ma predvolbu … +421 cti zde >>> http://telefonni-predvolby.letem.cz/

abendsbrot23

Pokud chceš volat do zahraničí, tak vždy musíš dát před číslo předvolbu, jinak se nedovoláš. Jakou předvolbu, to už tady napsali jiní. A to samé platí, pokud budeš volat ze zahraničí do ČR. Potom musíš před číslo napsat +420.

liborm

vyzkousel jsem volani podle toho jak tu pisete a stejne se dovolat neda. nebo aspon mne to nejde

cochee

Malá poznámka, kterou navazuji na odpověď abendsbrot23: v mobilu lze mít „česká“ čísla uložena jak „jednoduchá,“ tedy 9 cifer, tak s mezinárodním prefixem ČR +420/00420. I ta druhá čísla s prefixem jsou korektní a lze se na ně dovolat i uvnitř ČR. Pokud však někdo ukládá do mobilu čísla bez prefixu, nedá se na ně dovolat, ocitne-li se mobil v zahraniční síti – v roamingu. Takže já si např. vždy ukládám do paměti mobilu/SIM celá čísla včetně +420 na začátku a nemusím pak na to v zahraničí myslet.

liborm

vyzkousel jsem volani podle toho jak tu pisete a stejne se dovolat neda. nebo aspon mne to nejde