Ahoj, poradil byste mi někdo prosím, jak se dovolat z čech na slovensko na telefonní číslo 0900712900?

Mockrát děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

+421900712900 = 00421900712900

Další odpovědi:

Musíte napsat před číslo, národní číslo slovenské republiky. U nás je to +420 ale u slovenska skus, brouzdat po internetu. Tam něco najdeš

Zlatý

slovensko ma predvolbu ... +421 cti zde >>> http://telefonni-predvolby.let em.cz/

Pokročilý

Pokud chceš volat do zahraničí, tak vždy musíš dát před číslo předvolbu, jinak se nedovoláš. Jakou předvolbu, to už tady napsali jiní. A to samé platí, pokud budeš volat ze zahraničí do ČR. Potom musíš před číslo napsat +420.

Diskuze k otázce

liborm

vyzkousel jsem volani podle toho jak tu pisete a stejne se dovolat neda. nebo aspon mne to nejde

Stříbrný

cochee

Malá poznámka, kterou navazuji na odpověď abendsbrot23: v mobilu lze mít "česká" čísla uložena jak "jednoduchá," tedy 9 cifer, tak s mezinárodním prefixem ČR +420/00420. I ta druhá čísla s prefixem jsou korektní a lze se na ně dovolat i uvnitř ČR. Pokud však někdo ukládá do mobilu čísla bez prefixu, nedá se na ně dovolat, ocitne-li se mobil v zahraniční síti - v roamingu. Takže já si např. vždy ukládám do paměti mobilu/SIM celá čísla včetně +420 na začátku a nemusím pak na to v zahraničí myslet.

liborm

vyzkousel jsem volani podle toho jak tu pisete a stejne se dovolat neda. nebo aspon mne to nejde

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.