danda74

jak varit uzene maso

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš doma a kvalitně vyuzené maso, neni třeba vařit. Pokud máš kupované, je nutné trochu povařit. aby změklo a dalo se jíst.Maso dáš do vody a vaříš, neni nic snadnějšího. Můžeš pro urychlení použít i tlakový hrnec

Další odpovědi
Damiana

Sotva přijdeš, tak už kradeš! 🙂
(A navíc mně!:-)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nejchutneji-uvarit-uzene-maso

marijakes

Když už vařím uzené, tak zrovna i polívku. Maso vložím do vroucí vody, přidám očištěnou celou nebo jen překrojenou kořenovou zeleninu mrkev, celer, petržel), kuličky pepře a nového koření, celou umytou cibuli ise slupkou, list libečku. Vařím pomalu asi půl až 3/4 hodiny. Maso vyndám, zcedím vývar do jiného hrnce, zeleninu pomačkám vidličkou a vrátím do vývaru, cibuli a libeček vyhodím. Vývar uvedu do varu přidám kroupy nebo rýži a dovařím. Někdy místo krup třeba přidám drcenou pohanku, ta už se povaří jen krátce. na závěr čerstvou nebo sušenou petrželku. A když je masa dost, tak kousek ho ještě do polévky nakrájím.