Jak podat žádost o výživné?

Dobrý den,můžete mi poradit,jak podat žádost o výživné na dítě, když nemám peníze na právníka, který by to za mně udělal? Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Odkaz na stránky,kde si stáhnete vzor,nepotřebujete právníka.
Návrh odešlete k příslušnému soudu.
http://www.vzory-zdarma.cz/rodina-domaci-nasili-zdravi/vyzivne/na­vrh-na-urceni-vyzivneho/

Další odpovědi
mirlin

Dobrý den,vaše děti mají stanoveného tzv.opatrovní­ka.Takže přes něho.

člověk

nezletilé děti mají veškeré zastupování ve věci jich samých,zdarma,nav­štivte obor péče o dítě a poradí a nebo sama sepiště žádost,jako zástupce nezletilého ,uvěďte potřebná data a informace,for­mulujte žádost a bezplatně odevzdejte na příslušném okresním soudě,