akcul

jak dostat menstruaci dříve?babské rady,co vám pomohlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Babské rady? Kdysi jsme věřily na červené víno.Dnes je k mání i zázvor a když se zeptáš v lékárně,jistě ti poradí.Jinak-u svého gynekologa jistě pochodíš nejlépe.Může ti medikovat ¨prostředek na uspíšení i na oddálení…:D

Další odpovědi
dudu

Nelze problém ve vašem případě řešit opačně? Svého času jsme měli odjet na dovolenou k moři a hrozilo, že paní bude mít „svoje dny“ právě v době pobytu u moře.
Přes svého kamaráda – lékaře jsem tehdy pro choť zajistil předpis na „jakýsi přípravek“, který její mentruaci oddálil. Matka příroda laskavě posečkala, a obě strany byly posléze spokojeny.

anonym

Babské rady? Uspíšení menstruace znamená „hrát“ si s hormony. Tohle bych svěřila do rukou pouze skutečně dobrému gynekologovi a udělala bych to jen z velmi závažného důvodu.
Po svých zkušenostech s „rozdivočelými“ hormony bych do něčeho takového nikdy nezasahovala.
Je to ale má zkušenost a každý člověk má právo si zdraví „rozhasit“ podle své libovůle. Napravovat ovšem „zásahy do přírody“ bývá potom tím složitější.

Damiana

Pokud máš menstruační cyklus v pořádku, „povede“ se ti to dost těžko. Něco jiného je „popohnat“ zpomalenou nebo lehce opožděnou periodu. Může pomoci červené víno (nejlépe svařené), delší horká koupel, náročný sportovní výkon (tanec, aerobic) – hlavně pokud na něj nejsi zvyklá. Menstruace občas „přijde“ dříve i když je tělo ve stresu (u někoho ale právě zase stres způsobuje zpoždění – je to indiviaduální). Záleží také na výšce hladiny estrogenu u každé ženy.
Pokud není jiný problém – třeba obava z nechtěného otěhotnění – nemyslím, že je zapotřebí si rozházet hormonální hladinu.
Nejlépe ti jistě poradí tvůj gynekolog.

terry

Antikoncepce také pomůže termín posunout.