Ellll

Mám opožděný menses co s tím??

Pokaždé,kdy to mam dostat tak se mi to o 2 dny posune,menstruju už 3 roky…upravilo se mi to a už sjem si myslela,že to mam stále,ale začalo se mi to posouvat…co s tím?
Doplňuji:
Těhotná opravdu nejsem 😁 zas tak blbá nejsem :) děkuji za vaše odpovědi…asi tam budu muset zajít no..

Nejlepší odpověď
hanny 2

Neboj,to je úplně normální,málokterá žena to dostává přesně na den.Souvisí to s nachlazením,ner­vozitou apod..Poraď se se svou gynekoložkou.

Další odpovědi
Ano-ja

Ja to mam úplně stejně … taky už 3 roky a stále to není upravené přesně na den..ale je to normální :) buď o 2 dny dřív, o 3 pozděj, nebo klidně i o 8dní pozděj… ale neřeším to :)

Sůwa

Odpověď ti dá tvůj gynekolog, může naordinovat hormonální léčbu, ale v tvém věku to nic závažného nebude – pokud ovšem nejsi těhotná