Avatar uživatele
sondasss

jak nejlépe otěhotnět

Jaký je nejlepší způsob na otěhotnění

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5195 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Retko

Libanim urcite ne.

:)
Ne, just joke..

Pokud vam to s partnerem nejde, mozna je dobre navstivit lekare.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LuciJe

Sex v období plodných dní. Na internetu najdete spoustu nástrojů k jejich orientačnímu výpočtu a metod zjištění. Pokud se Vám po roce pravidelného snažení nepodaří otěhotnět, je čas poradit se s lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Mladý pan kolega Vám napověděl, ale vzal to trochu „vtipnou formou“. Já ho poněkud doplním.

Samozřejmě, že ideální je přirozená cesta. Pokud chcete šanci trochu napomoci, pak je dobré vědět, že žena je plodná jen několik dní během svého měsíčního cyklu. Pokud máte cyklus pravidelný, pak je to zrhurba 17. až 10. den před předpokládanou menstruací. Pokud nemáte MS přesnou nebo si nejste jistá existují dvě možnosti, jak plodné dny vystopovat, buď měřením tkzv. bazální teploty a sledováním symptomů, ale to je metoda, která vyžaduje trochu praxe, nebo bývají v lékárnách k disposici ovulační testy.

Pokud se už snažíte déle (déle znamená spíše počítáno na roky než na měsíce), zkuste návštěvu gynekologa a poradit se s ním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Poradte se s astroložkou.Nebo si kupte měsíční kámen v obchodě se vzácnými kameny.Noste ho na krku tak dlouho dokud neotěhotníte.Možná tomu nevěříte,ale má dcera takto otěhotněla.Také jsem ji vypočítala plodné dny a dnes už mám roční vnučku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek