bauerlukin

Co se stane když nedám do jídla droždí podle receptu?

Zdravím zajímalo by mne jestli to nějak ovlivní chut nebo je to jenom aby těsta bylo více… Díky

Nejlepší odpověď
Dochy

Nevykyne to. Bude to těžká hutná placka, která se bude jen těžko jíst.

Další odpovědi
elkon

Nebude to k jídlu. Nevykynuté těsto nemá smysl dávat do trouby.

aliendrone

No co, vyrobíš tzv. BRZDU. I to se „dá jíst“, pokud máš vpořádku chrup, silný žaludek a nízké požadavky na chuť. 😉 😁 😁

Maigretka

Upečeš a dáš slepicim, praseti, pokud nemáš a ani sousedi použij popelnici.

Dochy

Alien: BRZDA – to je co? To asi ještě nemám ve slovníku… Tedy mám, ale zjevně u toho mám zcela jiné vysvětlivky 😉

aliendrone

Dochy>>> Brzda (mimo jiné) je právě to, co popisuješ v odpovědi. Zpravidla se tak říká špatně vykynutému chlebu (ale i jinému pečivu). 🙂