Pokročilý

Antikoncepce a akné?

Znáte někoho komu antikoncepce na akné pomohla? Za jak dlouho a do jaké míry akné asi zmizí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano znám, kamarádce pomohla, byla i po 30.letech neustále opupínkovaná, Dr. ji nasadil antikoncepci, která zlepšuje pleť a měla ji asi po měsíci o moc lepší. Pilulky ji vyrovnaly hladinu hormonů, které ji chyběly,či přebývaly, nevím jak to přesně funguje. Antikoncepce měla název nějak takto-Jenine, nevím přesně jak se to píše.

Další odpovědi:

Zlatý

Osbně neznám, ale jen proto, aby mi pomohla proti akné by antik. nebrala.
Je určena pro jiné účely a má i vedlejší ůčinky. Jsou to přece hormonální léky.
Na udržení akné pod kontrolou je nejlepší čištění a péče o pokožku.
Kvalitními přípravky, nemusí být vždy extra drahé, ale hlavně se musí používat správně a pravidelně.

Ano znám, jsem to já osobně. Od puberty mě trápilo akné, pořád se mi dělali pupínky, měla jsem poseté celé čelo. Sráželo mi to hodně sebevědomí a někdo se i smál. Používala jsem různé kosmetické přípravky, a nepomohli. Pak jsem chodila ke kožní a ta sama řekla, že akné, se dělá z hormonální nerovnováhy, a že kosmetické přípravky nemají na to vliv, že se to musí léčit vnitřně. Pak jsem začala brát antikoncepci, a akné najednou zmizelo. Myslím si, že pomůže jakákoliv kombinovaná antikoncepce. Mojí zkušenost potvrzuje i dokaz: http://www.antikoncepce.cz/…

Zdroj: http://www.antikoncepce.cz/?pa ge=2-1-2

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.