hanna4

Pomáhá potření obličeje zmraženým zeleným čajem proti akné?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pomáhá proti akné, když zmrazím zelený čaj a pak si to potřu po obličeji. Může akné zmizet, nebo ne? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

A kde jsi to vyčetla? Akné nezmizí jen tak. Vždyť i dermatologové si neví rady.

Další odpovědi
gecco

Ver – a vira tva te uzdravi…
😉

BANAN93

asi ano google mi tohoto spojení vyplivnul dost – ale každý má jiný druh pokožky a krevní skupinu a imunitní systém a hormonální projevy..... já akné nikdy moc neměl zas tolik jsem to neřešil :D , ale asi to stojí za zkoušku http://www.ja­klecitakne.cz/cla­nek-zeleny-caj-a-lecba-akne.html

zkusil bych jen kousek a po reakci bych buď pokračoval, nebo přestal – lepší asi bude konopná mast :D

Drap

Účinek nebude na první pohled znát, ale určitě neuškodí.