Pokročilý

neporadili byste mi něco na akné?babské rady a nebo i vaše osobní zkušenosti,kosmetiku nebo něco.

trpím těžkým akné u kožního už jsem byla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Radila bych zajít ke kosmetičce a pleť si nechat několikrát po sobě - v intervalu tak 14dní až 3 týdny - odborně vyčistit.Ona Ti poradí,jak pleť udržovat,co používat,chce to trochu dietu - necpát se jídlem,které je mastné,kořeněné,smažené,sladké apod.
Tady jsou dobré rady přírodní medicíny -

http://www.celostnimedicina.cz /…
Pomáhá i hormonální antikoncepce a doporučovala bych i chemický peeling ve slabé koncentraci.

Další odpovědi:

Zlatý

Mému obličeji dělá dobře pleťová voda vlastní receptury:
udělat si hodně silnej šalvějovej čaj /třeba 2 lžíce na 2 dcl vody/, nechat pořádně vyluhovat, vychladnout, přecedit
+
alpa - klasická francovka
Smíchat alpu s šalvějovým čajem v poměru 1:1. Nebo ozkoušet a případně naředit víc čajem - každá pleť tolik alpy nesnese. Ale osvědčilo se mi to - alpa vysušuje, stahuje a dezinfikuje, šalvěj je hojivá a údajně i potlačuje tvorbu mazu. Třeba to taky pomůže.

Zlatý

Nepoužívejte žádné babské rady ani kosmetiku, o které by kožní lékař nevěděl. Řiďte se jen jeho radami a používejte jen předepsané léky. Jedině tak vás může lékař léčit účinně. Kožní onemocnění je vždy dlouhodobá záležitost a často viditelný projev na kůži je jen důsledkem nejakého jiného onemocnění.

nedotýkat se zbytečně obličeje a několikrát denně mazat krémem

Zlatý

krém je na nic.
Je potřeba pleť čistit. Min 2* denně kosmetikou na mastnou pleť.
3 základní kroky. Čistit, tonizovat a chránit / vyživovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.