dáma z ČR

neporadili byste mi něco na akné?babské rady a nebo i vaše osobní zkušenosti,kos­metiku nebo něco.

trpím těžkým akné u kožního už jsem byla.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Radila bych zajít ke kosmetičce a pleť si nechat několikrát po sobě – v intervalu tak 14dní až 3 týdny – odborně vyčistit.Ona Ti poradí,jak pleť udržovat,co používat,chce to trochu dietu – necpát se jídlem,které je mastné,kořeně­né,smažené,slad­ké apod.
Tady jsou dobré rady přírodní medicíny –

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/jak-efektivne-bojovat-proti-akne.htm
Pomáhá i hormonální antikoncepce a doporučovala bych i chemický peeling ve slabé koncentraci.

Další odpovědi
Terryle

Mému obličeji dělá dobře pleťová voda vlastní receptury:
udělat si hodně silnej šalvějovej čaj /třeba 2 lžíce na 2 dcl vody/, nechat pořádně vyluhovat, vychladnout, přecedit
+
alpa – klasická francovka
Smíchat alpu s šalvějovým čajem v poměru 1:1. Nebo ozkoušet a případně naředit víc čajem – každá pleť tolik alpy nesnese. Ale osvědčilo se mi to – alpa vysušuje, stahuje a dezinfikuje, šalvěj je hojivá a údajně i potlačuje tvorbu mazu. Třeba to taky pomůže.

Hlada

Nepoužívejte žádné babské rady ani kosmetiku, o které by kožní lékař nevěděl. Řiďte se jen jeho radami a používejte jen předepsané léky. Jedině tak vás může lékař léčit účinně. Kožní onemocnění je vždy dlouhodobá záležitost a často viditelný projev na kůži je jen důsledkem nejakého jiného onemocnění.

janeve

nedotýkat se zbytečně obličeje a několikrát denně mazat krémem

ReHu

krém je na nic.
Je potřeba pleť čistit. Min 2* denně kosmetikou na mastnou pleť.
3 základní kroky. Čistit, tonizovat a chránit / vyživovat.

XenieRo

Ahoj, má prosím někdo zkušenost s pleťovou kosmetikou značky https://www.i­uvenio.com/? Jak jste s ní spokojené? Jaké pociťujete účinky?

Pajka.111

Miluju tu kosmetiku. Iuvenio je česká kosmetika a mě osobně neskutečně vyhovuje. ted jsem si udělala radost a koupila jsem si https://www.i­uvenio.com/in­dex.php/produc­ts/single/fresh-nano-set-new/302004987. Ta esence je neskutečná!

XenieRo

A s kolagenem máš taky zkušenost? Jak jsi s ním spokojená?

Pajka.111

Hele, ne… ale právě uvažuju, že si ho koupím :)

GabulkaA

Ahoj, koupila sis tu kosmetiku? Co jsi sis vybrala pro začátek? A jak jsi s péčí spokojená?

XenieRo

Už sis ten kolagen koupila? Jak jsi s ním spokojená?

Pajka.111

A ty ten kolegen používáš? Jaké vidíš výsledky?

SuzanKa

Pajko, koupila sis ten kolagen? Jak jsi s ním spokojená? Pozoruješ zněny?