Bronzový

Neznáte nějaké babské rady na beďary?

Vím, že je tu už hodně otázek, jak si poradit a akné a s pupínky, ale já mám na obličeji fakt už měsíční krátery :-)
jde o to, že to hrozně vypadá, ale hlavně především o to, že to bolí, a vzhledem k tomu, že je mám hlavně na bradě, tak si ani nemůžu hlavu podepřít rukou když si třeba čtu, a to je dosti nemilé.
Nevíte o něčem, čím bych to mohla alespoň zmenšit?
Nebo alespoň nevíte o nějak=m receptu na pleťovou masku alá "co dům dal" ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

..."na pleťovou masku alá "co dům dal"...
A to chceš, aby ti ten obličej upadl???
O-)
Mazej k doktorovi - IHNED - protože ani ty sama nevíš, kde je vlastně zakopán pes...!
___
Obličej si umej teplou vodou a obyčejným mýdlem (třeba jádrovým - ale ne nějakými ´srač..mi´ s mnoha dalšími (ne)účinky)) a k tomu dermatologovi vyraz hned zítra. On ti - případně, napíše i omluvenku do školy.
___
A pokud tě dermatolog pošle k psychogovi, nediv se a poslechni - taky je možné, že si tento problém pouze namlouváš...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud si nechceš "zohyzdit" obličej navždy, navštiv co nejdříve kožního lékaře. Zároveň vynechej v jídle sladkosti a kořeněná jídla.

Mně na ,,beďary'' vždy pomůže krém,voda na pleť atd.. od značky Bioderma-VŘELE DOPORUČUJI!! používala jsem tak týden a po tom týdnu mi vše zmizelo!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.