Klára K.

Neznáte nějaké babské rady na beďary?

Vím, že je tu už hodně otázek, jak si poradit a akné a s pupínky, ale já mám na obličeji fakt už měsíční krátery 🙂
jde o to, že to hrozně vypadá, ale hlavně především o to, že to bolí, a vzhledem k tomu, že je mám hlavně na bradě, tak si ani nemůžu hlavu podepřít rukou když si třeba čtu, a to je dosti nemilé.
Nevíte o něčem, čím bych to mohla alespoň zmenšit?
Nebo alespoň nevíte o nějak=m receptu na pleťovou masku alá „co dům dal“ ?

Nejlepší odpověď
anonym

…„na pleťovou masku alá "co dům dal“…
A to chceš, aby ti ten obličej upadl???
O-)
Mazej k doktorovi – IHNED – protože ani ty sama nevíš, kde je vlastně zakopán pes…!
___
Obličej si umej teplou vodou a obyčejným mýdlem (třeba jádrovým – ale ne nějakými ´srač..mi´ s mnoha dalšími (ne)účinky)) a k tomu dermatologovi vyraz hned zítra. On ti – případně, napíše i omluvenku do školy.
___
A pokud tě dermatolog pošle k psychogovi, nediv se a poslechni – taky je možné, že si tento problém pouze namlouváš…
😉

Další odpovědi
marci1

Pokud si nechceš „zohyzdit“ obličej navždy, navštiv co nejdříve kožního lékaře. Zároveň vynechej v jídle sladkosti a kořeněná jídla.

Miláček123

Mně na ,,beďary'' vždy pomůže krém,voda na pleť atd.. od značky Bioderma-VŘELE DOPORUČUJI!! používala jsem tak týden a po tom týdnu mi vše zmizelo!!!