zvýšene aslo.

ZDRAVIM. jak jsem tady psala že mam bolesti/pichani, nad hrudníkem tak jsem šla k doktorce tak brala krev.nakonec zjistila že to je od toho že mam malo hořštíku.Ale ješte zjistila že mam zase!Aslo.aslo už jsem mela před rokem, mela jsem asi 1000.brala jsem antibiotika 1rok. bylo se to zlepšilo asi na 500.Ted mam aslo 895 ale normální aslo je 150.
takže zase budu brat antibiotika.
Tak jsem se chtela zeptat od čeho se to furt zvyšuje???
je mi 13 let.!)
Doplňuji:
budeme muset udelat vetší vyšetření.

Nejlepší odpověď
arygnoc

ASLO znamená: antistreptolysin O.
Je to krvný test, ku zisteniu streptokokovej infekcie alebo ku predchádzajúcej expozícii streptokokom.

Znížená imunita – dôvod senzibility na streptokoka.

Další odpovědi
pusinka50

Nejhorší na tom je, že takhle vysoký dlouhý dávky antibiotik ti seberou veškerý tvůj imunitní systém, spálí ti všechny obranné buňky v těle a budeš nemocná víc a víc (což už jsi). Navíc máš už zřejmě poškozenou a téměř nulovou mikrofloru v tlustém střevě, to znamená, že ve střevě chybí „dobré“ bakterie, které střevo ochraňují. Když bereš pořád antibiotika, tak se ti tvoří v těle stále víc zánětů a stěhovavých, takže je nejde moc najít při vyšetřeni. Kupuj si několik měsíců od firmy GS probiotika s lactobacily, tahle jediná podporují, že se ti po čase začnou ve střevě opět vytvářet obranné bakterie samy, bez pomoci prášků. S doktorkou by ses měla poradit, jak najít cestu ven z antibiotikové závislosti, to není dobrá doktorka, když ti nasazuje pořád antibiotika, to rozumní lékaři nedělají. Chtělo by toto konzultovat s jinou lékařkou.

mosoj

Máš v těle streptokoka, proti kterému se tělo brání imunitním systémem a při tom se vytváří látka zvaná zkratkou ASLO.

Bránit se dá jenom antibiotiky. Je třeba toho streptokokoka zničit.
Zde si přečti nemoce které všechny může tento streptokok vyvolat.

http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/medici­na/nemoci-lecba/aslo-co-je-to-zvysena-hodnota-pricina-a-lecba-normalni-hodnota

hanny 2

Přečti si tohle – http://www.ce­lostnimedicina­.cz/vysoka-hladina-aslo.htm