T HQ

Zvýhodněné lístky na mhd-ověřování?

Dobrý den
Kdybych si koupil zvýhodněný lístek na mhd za 15kč a chytili by mě revizoři, mohu se jim prokázat isic kartou (mám isic kartu)?

Odpovědi
da ny

Pravděpodobně Vám to v MHD neprojde.
U nás rozhodně ne.
Pokud nemohou ověřit platnost karty ISIC, mohou požadovat i jiný doklad totožnosti, zejména u vstupenek (30 letá dcera má ISIC kartu, odhadují jí na 18 – 20 let).
Většina dopravců má v MHD nějaký typ průkazek, lítaček, pro žáky, studenty, zaměstnance, obyvatele).
P.S.
Kdepak to jezdíte, za tak nízké, zvýhodněné jízdné? U nás je město k dopravci skoupější, platíme více 😉