eva

Zvuk v počítači

Je možné aby byla chyba někde jinde než v bedýnkách,když mi nejde zvuk?Když je zapnu tak slyším jako by se jim chtělo fungovat,ale nic se neděje ☹.

Nejlepší odpověď
Adlim

na spodním panelu u hodin budete mit ikonku mokrofonu,nebo je skrytá,pravým na ni dejte -otevřít ovladače hlasitosti,bude to vypadat asi takto:

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1040nadap051021364­720230.jpg

tak se mrkněte,jestli nemáte nějaké táhlo stažené

Další odpovědi
Miroslavst

Samozřejmě.
Špatně zapojený kolík do zdířky.
Vypnutý zvuk na ovladači hlasitosti.
Vyskočená zvuková karta ze slotu.
Co zkusit „bedýnky“ zapojit jinam, jestli jdou-třeba mp3 přehrávač apod.

Michal Kole

„spadlý“ driver zvukovky nebo zvukový codec

eva

Děkuji za radu Miroslave,ale asi si sama stejně neporadím 🙂.Zkusila jsem bedýnky zapnout do telefonu a tam fungují.V pc ale opět ne ☹.