vyky kyky

demi špatně zvuk na domacím počitači hlas de a divně se tahne čim to muže bejt hlas a zvuki sem prošel a poradte mi vyky

demi špatně zvuk na domacím počitači.hlas de ale tahne se.čim to muže bejt hlas a zvuki sem prošel porad te mi vykycaby@seznam.cz

Nejlepší odpověď
Bedy

Přeinstalujte ovladače ke zvukové kartě. Ale to bych spíš nechal na někom zkušenějším, myslím si, že byste tento problém nedokázal opravit sám…

Další odpovědi
Taoretahana

Ahoj vyky,
pokaždé když mám problémy s PC tak zavolám kámošovi a ten mi zatím poradil se vším. Má vlastní servis kde opravuje pc za velmi slušné ceny. Kamarádka si u něj nechala přeinstalovat nothebook ze zálohy a chtěl za to 890kč v alze tě to např vyjde na 6000kč. Jeho webovky jsou ajty24.cz nebo volej případně prozvoň na hotlinku 728 940 940. Když budeš prozvánět zavolá ti zpět.

Ahoj Daniela