Najednou mi nejde na pc zvuk ???? Co to je?

Ahoj všem, pouštěla jsem svému dítku písničky na youtube a najednou to přestalo jít. Co to je? Čím to je? Zvuk na maximum…:o(

Nejlepší odpověď
jarčáč

To může mít víc příčin, nejdřív bych začal tou nejbanálnější­.Podíval bych se jestli jste omylem nepoužila mute.U ikonky pro hlasitost by byl křížek,tady stačí na to opětovně kliknout.v dalším případě to může být chyba nahrávky, která se jim nahrála bez zvuku.To by se vám ale jiná nahrávka rozjela.
Další možnost je ta, že je chyba někde ve vašem počitači.V tomlhe případě bych zkusil nějakou nahrávku přímo na vašem počitači, pokud by nejela, mrknul bych se – ovládací panely-zvuk a zvukové zařízení-upravit hlasitost-záložka zvuk-hlasitost
a tady bych se mrknul jestli není zaškrtnuté políčko zlumit vše…jestli je,tak ho odškrtnětě, případně pohněte páčkou směrem nahoru…
V dalším případě bych vás moc nepotešil, neboť problém může být v reproduktorech.Na zkoušku bych zkusil zapojit jiný reprák či sluchátka, ale pokud nebude žádná odezva je možné že zvukovka buď svou pouť už dosloužila nebo někdy stačí jenom očistit kontakty ve zvukovce

Další odpovědi
alenka901

koukni na Možnosti internetu – Upřesnit, jestli máš přehrávání zvuků a videa povoleno.

Attack-design

zkus znovu nainstalovat cd ovladače zvuku

lavetrapka

Možná se se jen přetrhl nějaký drátek.Jednou se mi to také stalo.Tak to taťka rozebral a byl to ten drátek.:-)