chucky

Zvuk u pocitace

Mela jsem pocitac na oprave, vcera vecer jsem ho zapojila, ale nejde mi zvuk. Poradite mi?

Nejlepší odpověď
beer

Start – Ovládací panely – Zvuky a zvuková zařízení
Tam nastavit hlasitost atd.

Další odpovědi
www

Také bývá zapínání/vypínání zvuku na některých klávesnicích a označena je klávesa reproduktorem.

suaeda

Několik drobných rad:

  • kontrola zapojení kabelů (repro a PC)
  • není ztlumen zvuk? (Na liště vpravo ikonka pro regulaci síly zvuku)
  • zkontrolovat zda je nainstalovaný zvukový ovladač. (Spustit Panely nástrojů >> SYSTEM >> Harware >> Správce zařízení → řadiče zvuku a videa.) Pokud tam budou místo řadičů zvuku nějaké otazníky případně vykřičníky tak něco není dobře nainstalováno. Návod je pro XP ale 7 mají podobný postup.