Pokročilý

Umíte vysvětlit mé zvláštní, opakující se sny?

Zvláštní opakující se sny

------

Nevím, co to je, ale od dětství mivam divný sen pořád dokola. Nékdy třeba ráno vstanu a pamatuju si jména osob z toho snu nebo třeba vím, ze se mi to zdá stále dokola..
Taky se mi už mnohokrát stalo, že jsem něco dělal a vybavil se mi nejaky záblesk z toho snu..

Nejsou to désivé sny... Ale zvláštní..
Odehrává se to v néjákém uzavřeném mésté obehnaném asi plotem nebo velkou zdí.. Je to tam hlídané jako néjaka hranice..
V tom snu jsou jak dospělí, tak déti, ale NIKDO zde nemá svoje rodiče.. Něco jako nejaka vojna..
Kluci zde mají zelené oblečení, jednobarevná trička, kalhoty, blůzy.. A holky modré..
Všichni spí oddělené - kluci/holky..
Také se tam chodí do nějaké jidelny, zkrátka je to nejaky uzavřeny prostor, který má nejaky svůj řád..
Pamatuju i takové blbosti, že se tam cvičí, néco jako hodiny télocviku..
Přijde mi to strasne hnusne a komunisticke, nesnáším uniformy, nesnáším videt stále trhne lidi furt dokola

Vůbec si ale nevybavuji ten smysl, proč tam jsme???
A hlavně proč se mi takové blbosti zdají od dětství, kdy jsem chodil do školky..

Odpovědi:

Zlatý

Sny nemusí mít vždy smysl, a pokud by ho přece jen měly, neumíme ho najít. Zkrátka budeš se s tím muset už smířit.

Bronzový

To jsou ty nase sny. Neco jsme zazili, videli, zaslechli, precetli , zname z ruznych historek, ktere nam vypraveli rodice, kamaradi, do toho milion zprav, obrazku, videi. A pak se to vsechno promicha a mas z toho namet na film nebo knihu.
Taky se mi nektere sny jednou za cas opakuji, stejne misto, ale jiny deja jini lide :-) Kdyz si vzpomenu na me pubertalni sny - haha, vyjdu z domu a je tam bazen, plavu, plavu a najednou jsem v mori a kolem krasne. Ted ziji u more, jezdim na dovolenou take k mori, ale ve snu neplavu z more do bazenu :-)

Pokročilý

Tak to je hodně zajmavé... Asi pozůstatek nějakého hodně traumatizujícího zážitku z dětství (ze školky, ze školy?). Ale to je jen můj odhad. Možná by stálo za to, popovídat si o tom s nějakým psychologem (ne psychiatrem).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5584
Zlatý led 2974
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2519
Zlatý briketka10 2447
Zlatý Kepler 1850
Zlatý marci1 1826
Zlatý quentos 1707
Zlatý iceT 1585
Zlatý mosoj 1585

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.