Mp2

Umíte vysvětlit mé zvláštní, opakující se sny?

Zvláštní opakující se sny

Nevím, co to je, ale od dětství mivam divný sen pořád dokola. Nékdy třeba ráno vstanu a pamatuju si jména osob z toho snu nebo třeba vím, ze se mi to zdá stále dokola..
Taky se mi už mnohokrát stalo, že jsem něco dělal a vybavil se mi nejaky záblesk z toho snu..

Nejsou to désivé sny… Ale zvláštní..
Odehrává se to v néjákém uzavřeném mésté obehnaném asi plotem nebo velkou zdí.. Je to tam hlídané jako néjaka hranice..
V tom snu jsou jak dospělí, tak déti, ale NIKDO zde nemá svoje rodiče.. Něco jako nejaka vojna..
Kluci zde mají zelené oblečení, jednobarevná trička, kalhoty, blůzy.. A holky modré..
Všichni spí oddělené – kluci/holky..
Také se tam chodí do nějaké jidelny, zkrátka je to nejaky uzavřeny prostor, který má nejaky svůj řád..
Pamatuju i takové blbosti, že se tam cvičí, néco jako hodiny télocviku..
Přijde mi to strasne hnusne a komunisticke, nesnáším uniformy, nesnáším videt stále trhne lidi furt dokola

Vůbec si ale nevybavuji ten smysl, proč tam jsme???
A hlavně proč se mi takové blbosti zdají od dětství, kdy jsem chodil do školky..

Odpovědi
Drap

Sny nemusí mít vždy smysl, a pokud by ho přece jen měly, neumíme ho najít. Zkrátka budeš se s tím muset už smířit.

yuko

To jsou ty nase sny. Neco jsme zazili, videli, zaslechli, precetli , zname z ruznych historek, ktere nam vypraveli rodice, kamaradi, do toho milion zprav, obrazku, videi. A pak se to vsechno promicha a mas z toho namet na film nebo knihu.
Taky se mi nektere sny jednou za cas opakuji, stejne misto, ale jiny deja jini lide 🙂 Kdyz si vzpomenu na me pubertalni sny – haha, vyjdu z domu a je tam bazen, plavu, plavu a najednou jsem v mori a kolem krasne. Ted ziji u more, jezdim na dovolenou take k mori, ale ve snu neplavu z more do bazenu 🙂

kelley

Tak to je hodně zajmavé… Asi pozůstatek nějakého hodně traumatizujícího zážitku z dětství (ze školky, ze školy?). Ale to je jen můj odhad. Možná by stálo za to, popovídat si o tom s nějakým psychologem (ne psychiatrem).