dextrus58

Zvládnu dodělat zbytek osmiletého gymnázia, pokud mi v prvním čtvrtletí v kvartě vychází čtyřka z chemie?

Jsem momentálně v kvartě na osmiletém gymnáziu a blíží se čtvrtletí a mně vychází z chemie průměr mezi trojkou a čtyřkou a kazí mi to motivaci na to pokračovat. Zvládnu dostudovat gympl, i když mám skoro čytřku už v kvartě?

Nejlepší odpověď
quentos

Nevidím důvod, proč ne. Někteří bývalí spolužáci prolezli gympl se čtyřkami celej a dneska jsou z nich magistři.

Další odpovědi
Alesh

To ti nikdo, kromě tebe samotné, nemůže zodpovědět. Jaký je důvod, proč ta chemie takto vychází? Jinak máš takový obrácený přístup k tomu, pokud ti to bere motivaci. Já bych to ml přesně, když mi něco nejde, tak se to snažím zvýšeným úsilím překonat a ne se na to vybodnout. Druhá možnost je, to tak nějak doklepat, prostě 3–4 neřešit, jen zamezit tomu, aby to nebylo k té 5. Jestli ti zbytek jde rozumně, je zbytečné se jednou věcí nechávat nějak rozhazovat. 😉

JežíšKristus

Ne