Tré

Zůstane mně status studenta do konce semestru, když odcházím z vysoké školy už teď? Díky

Nejlepší odpověď
Lucijej

Status studenta zůstává jen do konce měsíce, ve kterém jsi oficiálně ukončil studium.

Další odpovědi
Michal Kole

Já se obávám že už ne.

Alespoň u dopravních podniků slevu na jízdné nemáte a nutí vás každé měsíc otravovat paní na studijním, aby Vám dali papír že studujete a pro školu je to administrativní zátěž. Když má revizor pochybnost, tak ať si to ověří sám a nezatěžuje tím studenta, který má v autobuse jiné starosti, když třeba jede na zkoušku a papír s potvrzením ve stresu zapomněl doma.

Tré

A když ho neukončím sama, tak mě vyhodí?

Tré

Právě že u mhd mně to nějak netrápí, mám roční šalinkartu, která mě platí až do konce září 2012.