janek66

Zůstalo vám v hlavě jméno z nějakého filmu?A používáte ho v životě třeba k nějaké srandě?

Já třeba když chce šéf jména lidí kteří půjdou někam pracovat řeknu: Kavánek, Šavrda, Zlobil.....(tri­logie o vínu). 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano, Hliník když se stěhoval do Humpolce.

Ve svých mladých létech jsem se zbláznil a nastoupil jsem na chvíli na vojenskou školu.

Mezi velkým množstvím jmen v naší četě se vyskytovala jména Kule,Krásný,Čer­vený, Valím.
Jednoho dne se veliteli čety povedla pěkná sestava z těchto jmen když zavelel:
Valím Krásný Červený Kule ke mně!
No a bylo po autoritě.

Další odpovědi
briketka10

neřeš,nepátrej,nep­řepínej z Knoflíkářů
nebo Anče,Kubo,Hajnej z Krkonošských pohádek

bolak

Pan Lorenc – tak říkáme otci :)

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=-W5UNus6Lao#t=30s

terry

Zedníkům říkám pane Lorenc a jinak, občas, Čuk a Gek :)