Avatar uživatele
matt

Zůstal někdo věrný „klikačkám“?

Např. http://snipur­l.com/ermail
Dosáhli jste např. druhé úrovně nebo už jste si mohli vybrat 1000,–?
Popř. znáte další, které vyplácejí (slyšel jsem o zumail)
Po roce a půl už jsem lehce skeptickej, ale četl jsem i komentáře lidí, který údajně dostali.
(omlouvám se, pokud někomu vadí, že už to tu bylo, jenom chci zjistit jak je to teď)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Beer4Real před 4100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nezůstal, vyprd jsem se na to ;{))> vždy mě odradily komentáře lidí, kteří nedostali nic. Komentáře těch, kteří údajně dostali, mohou být vymyšlené majitelem webu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Ne, takovym vecem se vyhybam velkym obloukem. Nejsem tak naivni, abych veril, ze dostanu nejakesolidni penize. Tohle je vsechno zalozeny na letadlu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak já zatím klikám.Za půl roku jsem teprve na 500 Kč.Takže to zkusím dále, jestli něco dostanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Skončil jsem někde na 400 ! Ze začátku to šlo alespoň po korunách, teď to byly halíře a to než bych naklikal alespoň do tisícovky …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Klikám na ermaily i na zumaily,na tom prvním klikám skoro rok a půl a mám naklikáno něco málo přes 600 na zumailu klikám půl roku a tam mám skoro 600,takže teprve uvím jestli něco dostanu nebo nedostanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neklikejte na odkaz! Jedná se o referenční ID a když na to kliknete on dostane prachy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek