bauerlukin

Kde sehnat novou nabíječku od Samsungu, když jsem původní ztratil?

Dobrý den ztratil jsem běžnou dratovou nabijecku od sluzebniho Samsungu. Hledal jsem na internetu, ale všude je nabijecka buď součástí kompletu, nebo je to autonabijecka, nebo je na starší modely atd. Není třeba v Praze nějaký bazar s nabijeckami? Díky

Ztracena nabijecka od Samsungu-kde sehnat novou

Odpovědi
elkon

Není problém kdekoli v elektru, kde prodávají mobily. A máte ji hned.

anonym

nejlevněji na aliexpress . Tam se nabíječka k jakémukoliv zařízení dá sehnat za cenu kolem 60 Kč a je to naprosto totéž totéž co bys jinak dostal v českých eshopech či kamenných obchodech, protože ty podobné věci nakupují výhradně v číně a jen si k té své finální ceně 499Kč s velkou údajnou slevou (původně prý 800Kč) přihodí „rozumný zisk“ 🙂 viz odkaz https://www.a­liexpress.com/who­lesale?catId=0&i­nitiative_id=SB_201­91208234700&Se­archText=char­ger+samsung … mimochodem z ali je poštovné zpravidla zdarma u těchto malých položek.

Pepa25

Nabíječku není problém sehnat (na stránkách alzy jich vidím několik set) nebo vzít od jiného telefonu – klíčový je jen konektor: micro USB nebo USB C ? (ano, i Samsung změnil konektor a to docela nedávno). Takže záleží, jaký máte konkrétní typ telefonu …

Mc Merkurion

… dneska jsou všechny konce nabíječek stejný, a zrovna je to ten typ, co i dřív používal samsung, takže ti stačí koupit novou nabíječku extra, koupit se dá …
… jinak nevím, kde všude jsi hledal, ale třeba zde jsou přímo na samsungy: https://samsun­g.heureka.cz/na­bijecky-pro-mobilni-telefony-originalni/

Dochy

Pokud nemáš mini/micro/C USB konektor, pak Ti pomůže něco takového:
https://www.com­for.cz/prislu­senstvi/kabely-prepinace-a-redukce-2/napajeci-kabely-(tablety-a-mobily)/aliga­tor/univerzal­ni-usb-nabijeci-kabel

dubraro

Hromady nabíječek se nabízejí v Praze na Bleších trzích.

anonym

specifikuj blíže typ telefonu, aby alespoň bylo možné určit zda o jaký typ nabíječky se má jednat, zda starší proprietární konektor, nebo už miniusb, microusb, usb-c, klasika nebo quickcharge …

Mc Merkurion

… samsungy jsem měl, a maj právě ten typ, co se používá nyní u všech, asi to bude ten microusb …