Joseéf

Ztratil jsem se v Nethernu ve hře Minecraft

Dobrý den, hrál jsem v minecraftu crafting mode a řekl jsem si že si postavím portál. Jakmile jsem do něj vstoupil a šel se projít, tak jsem se ztratil, tak jsem postavil další portál, jenže mně to vždy hodilo jinde než tou cestou kterou jsem přišel. Nemohl by mi někdo poradit co s tím ?

Nejlepší odpověď
elkon

Ano, věnuj své síly něčemu rozumnějšímu. Sportu, přírodě a pod. Uděláš aspoň něco pro své zdraví.

Další odpovědi
xillix1802

Ahoj, tak za prvé: neposlouchej ostatní. Když tě Minecraft baví, hraj ho dál. Ne každý musí sportovat nebo se věnovat přírodě, to tě může začít bavit až později. Minecraft rozvíjí logické a kreativní myšlení a není na něm nic špatného.

Za druhé: opravdu by příště bylo lepší napsat na nějaká Minecraft fóra, či hledat na Googlu, na této stránce ti s podobnými otázkami moc lidí nepomůže.

A za třetí: v creative módu si získej kompas. Ten sice v Netheru a Endu nefunguje, ale když se jakýmkoliv portálem dostaneš do Overworldu (normálního světa) a půjdeš ve směru jeho červené ručičky, dostaneš se ke svému spawnpointu, což je pravděpodobně tvá postle. V jejm okolí by se měl nacházet tvůj původní portál. Pokud sis ho postavil někde daleko a už ho nemůžeš najít, nenajdeš ho ani v Netheru. V tom případě by ti pomohl některý z módů, ale to je velice náročné. Radši zamáčkni slzu, začni si budovat nové království a zapamatuj si, že máš mít doma postel jako spawnpoint a že se nemáš ztrácet v Netheru. Prošel si tím každý a život půjde dál. Aspoň se z toho něco naučíš.

Kelt

Hlavně, že jsi na tomto portále. Kolik lidí, kteří jsou na těchto stránkách ví, o co se jedná? Určitě ne všichni. Je jich málo, pokud někdo. Takže na radu si budeš muset počkat, nebo dělat něco jiného. A když už hraješ hru, tak to zkus metodou pokus omyl. Podruhé neuděláš stejný tah, který je špatný.