Avatar uživatele
Drap

Zrychlí se tímto pokladny v supermarketech ?

http://www.stre­am.cz/vtipky-srandicky/606136-novy-zpusob-jak-precist-carovy-kod-jazykem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Damiana, anonym před 4298 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevím, ale nezdá se mi, že by bylo v marketech čekání ve frontě na zmarkování nějak zdlouhavé. Nečeká se dlouho ani když je v obchodě hodně lidí. A vůbec nic mi neuteče, tak proč chvíli nepočkat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

No nevím…smáli jsme se už ledasčemu a pak se to zavedlo. Abychom se jednou (brzy) nedivili.
Ale jako fór – zatím – dobrý! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

no chudáci pokladní…tolik bacilů, co by do sebe dosteli, by je asi brzo položilo .-))…a ještě k té rychlosti..u nás je jeden market, který zavedl samoobslužné pokladny…můžete si to sami namarkovat a pak zaplatit…ale většina lidí stejně tvrdošíjně stojí u kalsické pokladny a nadává, jak dlouho to trvá… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Cha,chá,jsem se fakt pobavila,zejména když jsem si vzpoměla na jednu pokladní u nás v Albertě-té rozbít hlavu popelníkem by bylo málo,jak je pomalá.
Možná by to bylo rychlejší,ale v tom případě už nikdy nechci být pokladní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ono by se placení více zrychlilo, kdyby už bylo zboží přednaamrkované z vozíku

(jak by se dalo zboží do vozíku, už by se načetlo do paměti vozíku) a u pokladny by se data jen přetáhli do pokladny.

Ono by se možná placení kartou zryclilo, kdyby se nemusel zadávat PIN, ale otisk prstu či sken oka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lily321

Jak tahle otázka může být zajímavá ?? Když je to taková blbost prý zrychlí :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek