Drap

Zrychlí se tímto pokladny v supermarketech ?

http://www.stre­am.cz/vtipky-srandicky/606136-novy-zpusob-jak-precist-carovy-kod-jazykem

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím, ale nezdá se mi, že by bylo v marketech čekání ve frontě na zmarkování nějak zdlouhavé. Nečeká se dlouho ani když je v obchodě hodně lidí. A vůbec nic mi neuteče, tak proč chvíli nepočkat.

Další odpovědi
Damiana

No nevím…smáli jsme se už ledasčemu a pak se to zavedlo. Abychom se jednou (brzy) nedivili.
Ale jako fór – zatím – dobrý! 🙂

Funna

no chudáci pokladní…tolik bacilů, co by do sebe dosteli, by je asi brzo položilo .-))…a ještě k té rychlosti..u nás je jeden market, který zavedl samoobslužné pokladny…můžete si to sami namarkovat a pak zaplatit…ale většina lidí stejně tvrdošíjně stojí u kalsické pokladny a nadává, jak dlouho to trvá… 🙂

iceT

Cha,chá,jsem se fakt pobavila,zejména když jsem si vzpoměla na jednu pokladní u nás v Albertě-té rozbít hlavu popelníkem by bylo málo,jak je pomalá.
Možná by to bylo rychlejší,ale v tom případě už nikdy nechci být pokladní

Michal Kole

Ono by se placení více zrychlilo, kdyby už bylo zboží přednaamrkované z vozíku

(jak by se dalo zboží do vozíku, už by se načetlo do paměti vozíku) a u pokladny by se data jen přetáhli do pokladny.

Ono by se možná placení kartou zryclilo, kdyby se nemusel zadávat PIN, ale otisk prstu či sken oka.

Lily321

Jak tahle otázka může být zajímavá ?? Když je to taková blbost prý zrychlí :P