brillant

Zpoplatnění dálnice D3 i pro vozidla do 3,5 t. Budete kupovat dálniční známku nebo budete objíždět?

Od 1.1.2014 bude D3 kromě úseku Čekanice-Měšice, nedokončený úsek, zpoplatněna i pro vozidla do 3,5t viz Vyhláška 435/2012 ve znění Vyhlášky č. 374/2013 – viz: V příloze č. 2 v položce označené „D3“ se slova „(bude zpoplatněno až po zprovoznění a příslušném označení celého úseku)“ nahrazují slovy „(úsek Čekanice, exit 76 – Měšice, exit 79 bude zpoplatněn až po zprovoznění obou jízdních pásů dálnice)“.
Doplňuji:
Já osobně budu objíždět.

Nejlepší odpověď
www

Ani nevím kde to je, neřeším to a nic kupovat nebudu.
No a trochu také z toho důvodu, že nemám auto 😁 😁
Sorry 😉

Další odpovědi
anonym

Přiznám se, že tohle neřeším – kupuju dálniční známku automaticky, jezdím poměrně dost a vyhýbat se dálnicím se mi nechce (stojí to čas i peníze).

huxa

A co takhle ještě další odpověď-jezdit bez známky? :)