Rysing

Zničehonic přestala fungovat elektronika v autě, autobaterie je nová-měsíc stará a nejde nabýt. Nějaká rada?

Odpovědi
terry

Raklamovat autobaterii?

honza19hk

na tohle odpovědět je složité.Může to být cokoliv.To může být i zkrat něco vypáleného atd… Nejlepší budeš mít když zajedeš do kloudného servisu kde dělají autoelektriku.
Závada se jistě najde i já bych ti to opravil ale musel bych to vidět a prozkoumat.Těch závad tam může být více.
Je také možné že si koupil baterii která je zmetek-nech ji změřit.
Pokud jsi z HK doporučuji servis Jiří Bartoš.Velmi kvalitní.

Ar

Tady chybí spousta informací aby se dalo vůbec něco odpovědět. Co je to za auto, jaká „elektronika“ přestala fungovat, jaká je to autobaterie, čím ji nabíjíte atd. atd.
Nějaká rada- doplnit informace.

venkovan

Pokud nejde autobaterie nebít, tak se mohla vyzkratovat – tedy reklamovat, protože se zbortily stěny článků.
Jinak bych se podíval po tom, zde nepraskla hlavní pojistka, zda jsou dotažené svorky na autobaterii, na kostře apod.