tvaruzekcz

Zneklidňují vás fotografie planety Jupiter, které právě poslal Hubbleův vesmírný dalekohled na Zem?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Právě poslal?
„This image, from the NASA/ESA Hubble Space Telescope, shows such an aurora on Jupiter. It combines two separate sets of observations—one of the polar aurora itself, photographed in the ultraviolet in June 2016, and an optical view of the full disc of Jupiter, taken in April 2014.“
viz odkaz:

Zdroj: https://www.e­sa.int/Space_in_Mem­ber_States/Czech_Re­public/Prekva­pive_nepravidel­ne_polarni_za­re_u_planety_Ju­piter

Další odpovědi
Ametyst

To mě opravdu nezneklidňuje, ale zajímá.

Drap

Vůbec ne. Neni žádný důvod, proč by mně to mělo znepokojovat.

Kepler

Není to nic nenormálního. Speciální kamery dokáží zachytit i severní polární záři.

aliendrone

Viz Pepa25, jen trochu jiný odkaz: https://sci.e­sa.int/web/xmm-newton/-/59715-hubble-images-vivid-ultraviolet-auroras-at-jupiter (všimni si data)! ;) :D :D

Eh, závidím ti! žiješ ještě v RELATIVNÉ normální době předcovidové, počkej co tě čeká. Budeš valit bulvy!! ;) :D :D

Smack

Buch ví co to je za bordel.

Čecho_slovák

Mám to na háku!

elkon

Nejsem podělanej z kdejaké fotky, která se někde objeví.