zjentek

Znáte zde nějaký případ uživatele, který 10 let nepoložil žádnou otázku, ale zato tady na pozadí vydatně boduje?

Doplnění:

@viagra>>> kouknul jsem na to a ta tvá odpověď je prakticky stejná, jako bys napsal(a): já jsem tady adminem! 😃😃😃
(No jasně, že jsem onehdy myslel tebe! A nyní doplňuji po dalších 2,5 letech a ty tady oxiduješ taky furt, jako! Zase boduješ a zase TY SAMÉ! 😉😉😂 Ovšem nic ve zlém, je to nostalgie 😛)

Nejlepší odpověď
vagra

Znám.
Bo si onen uživatel možná na většinu otázek, které ho zajímají, dokáže odpověď najít sám. :)

Zcela zřejmě sleduje úroveň těchto stránek a nestačí se možná divit, ten uživatel, nač se jsou schopni někteří uživatelé ptát. A o některých odpovědích, jak jsem zaregistroval, se raději vůbec nezmiňuje. Možná, že se bojí, že by reakcí na ně, porušil výše zmiňovaný kodex a to on, myslím si, určitě neudělá.

A protože jeho bodování není ani proti dobrým mravům, ani proti kodexu, považuje je bezpochybně za zcela legitimní.

Což se u některých odpovědí, které zjevně kodex porušují, nedá tvrdit, že?

Asi takhle si to vysvětluji já. Nemohu jinak, než s ním souhlasit.

Další odpovědi
Viktorie II.

Znám, a opravdu vydatně boduje, ale jen jeden profil!

Malvína

Ano, máme stejný tip?

Drap

To je přece každého věc, a každého svobodná vůle. Prohlíží. hodnotí. Nikdo se tady nezavazuje že bude klást otázky a podobně. Takový člověk j sympatický tím, že neotravuje ostatní. Svým způsobem vzhledem k okolnostem, stoí takový člověk za následování.

Emefej

Ano, znám.

JežíšKristus

Rokio?

zjentek

Malvínko, nevím… jaký tip máš ty? 😏

zjentek

Ježíši tvá odpověď je pravdivá jen z poloviny otázky. Rokio je skoupý na boda!

Viktorie II.

Rokio že je skoupý na boda? Asi se špatně díváš.

zjentek

Viki, Rokio je lakomý všeobecně, ty body nevyjímaje! 😃😃😃