Odpovedi18

Znáte takovou kalkulačku na internetu?

Znáte kalkulačku na internetu, která mi spočítá příklad ve kterém se hodně odčítá a přičítá ?
Mám hodně příkladů + a – (100) a chtěl bych to vypočítat co nejrychleji
Dám příklad: 15+1026,36+57­32+57,15–2540 a takhle to mám asi stokrát

Nejlepší odpověď
klumprt

Já bych to dal do excelu nebo nějakého jiného tabulkového procesoru.

Další odpovědi
Arne1

Takovou primitivnost bych také řešil v tabulkovém procesoru – je to sice s kanonem na vrabce, ale je to jednodušší.
Pokud nemáte Excel, tak tabulkový kalkulátor je zdarma k dispozici v rámci Google Docs.

Brblal

Kalkulačka na internetu je třeba na stránce: kalkula.cz dávám i do odkazu.
Dá se přepnout na jednoduchá/vědecká a s páskou – ta se objeví vpravo.

Zdroj: http://www.kal­kula.cz/

ivzez

Souhlasím s předchozími odpověďmi,
také bych použila tabulkový procesor.

mosoj

A není to jedno kam to zadáváš? Opsat číslice stejně budeš muset.
Nejlepší by byla opravdu ta tabulka a vytvoření jednoduché šablony.

Dochy

tohle zvládne i google a ani se nemusíš obtěžovat s případnou opravou desetinného oddělovače – googlu je jedno jestli je tam tečka nebo čárka. Pokud chceš mít všech 100 výrazů pod sebou, tak libovolný tabulkový kalkulátor, vč. google docs.