Avatar uživatele
annas

Znáte svou ekologickou stopu? J. W. Goethe prohásil: "Jedině příroda ví, co chce…nikdy nežertuje a nikdy nedělá chyby,

ty dělá jen člověk".

Platí jeho slova stále?

Tenkrát nešlo zjistit, jak velká je míra „chybovosti“ člověka vůči přírodě. Vy si můžete změřit, jakou zanecháváte ekologickou stopu.

http://www.hra­ozemi.cz/files/e­kostopa/ekosto­pa.php

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? vagra, aramah, poa.li, Andělé, Drap, fcoop, Pájo, briketka10, Illines, david22 před 4442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Nemám zoufat.
přesto z toho nejsem moudrá :)
1,8

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

O tvrzení že:"Jedině příroda ví, co chce…nikdy nežertuje a nikdy nedělá chyby,

ty dělá jen člověk". ------ by šlo diskutovat.
Člověk je snad také součástí,že?
Že se chová tak,jak se chová – snad každého musí napadnout – není to součástí „HRY“?
Co se má stát,to se tedy stane?
Jedna část popisu „Evoluce“ říká:„Vše směřuje neochvějně k cíli“.

Takže?

Ideální ekostopu měli zřejmě lovci mamutů.
No – já tedy rozhodně – podle ekologické stopy – nejsem lovec.Mamutů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mám 2,8
nelétám, nejezdím autem, netopím uhlím, jím méně než moji vrstevníci, snažím se třídit..
je to divný testík ptal se mě, jestli to chci změnit ?? nevím co bych měla měnit, nechápu ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Možná odpovím příliš lapidárně, ale pokud bychom neakceptovali, že lidský tvor si na své matičce Zemi nesmí s prominutím téměř ani uprdnout, chybou přírody je vlastně jeho existence. Pak ovšem nechápu, proč matka příroda nechala vyhynout dinosaury a vytvořila tak prostor pro savce, kteří v té době rozhodně tvory typu Ecce homo nepřipomínali.
Nemyslím si, že to všechno byla náhoda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nějak jsem nepochopila smysl testu .....nic mi neřekl co bych měla změnit …ani bych nic neměnila -jedině se vystřelit na jinou planetu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Díky. Můj výsledek je 3,2 planety na jednoho člověka. Budu test šířit dále…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Aramah, já mám ekologickou stopu vyšší, přitom nepoužívám pravidelně dopravní prostředky. Já ten pojem slyším poprvé.

před 4442 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek