Avatar uživatele
Kepler

Znáte svou cenu? Nebo se dle mínění jiných podceňujete, případně přeceňujete?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Anikitos před 2108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já jo, jen ostatní s mým hodnocením nesouhlasí …

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led, johana 56 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anikitos

Na mínění ostatních mi vůbec nezáleží, jenom těch nejbližších a i k těm mám své výhrady když jsou až moc drzí nebo vlezlí… :'D

Jsem toho názoru, že každý je zodpovědný za svůj život a sám za sebe. Nikdo by na člověka neměl mít velký vliv, který by mu popřípadě mohl poškozovat sebevědomí nebo mu ovlivňovat náladu – pocity – ani rodiče, sourozenci, manžel/manžel­ka, nikdo…

O sobě můžu říct, že se mám ještě hodně co učit, ale vůbec mi to nevadí a mám se rád. :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Dle mínění některých jsem úplně k ničemu,dle mínění svého mám podnormální cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Jsem takový průměr. V některých oblastech jsem naprostý lempl a jsou zase i oblasti, ve kterých jsem lepší než průměr. Nejde mi například vaření, uklízení (ale dělám některé domácí práce), výtvarná činnosti (kromě abstraktního umění a studijních kreseb), bojová umění, zpěv, tanec atd., ale jsem dobrý ve financích, hospodaření a v pomoci jiným lidem a dříve i v běhu.

Jinak se možná trochu přeceňuji, ale nejsem žádný velký narcista a nemám extrémní sebevědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

No vzhledem k tomu co umím bych řekl tak asi 2,5mil. korun českých

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Negace k Mc Merkurionovi. Já ne, ostatní ano. 😉 Ale já s nimi většinou nesouhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Řekla bych, že znám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Asi máte s Keplerem pravdu.Děkuji za povzbuzení.

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

jirka F: Určitě jsi v něčem dobrý. Třeba jsi dobrý v zahradničení a nejsi špatný člověk. Musíš si jen více věřit.

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jirko, přece není možné, abys aspoň v něčem neměl nadnormální cenu. Určitě ji máš!

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vložila jsem podobnou otázku, i když byla obecná, ale nemůžu ji najít.

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Mc Merkurion, krásne povedané. Zslúži si prvé miesto zo súčasnej jedinej odpovede.
Už len vytesať do kameňa a postaviť na najväčšie svetové námestie. 🙂

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek