Kepler

Znáte svou cenu? Nebo se dle mínění jiných podceňujete, případně přeceňujete?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… já jo, jen ostatní s mým hodnocením nesouhlasí …

Další odpovědi
Anikitos

Na mínění ostatních mi vůbec nezáleží, jenom těch nejbližších a i k těm mám své výhrady když jsou až moc drzí nebo vlezlí… :'D

Jsem toho názoru, že každý je zodpovědný za svůj život a sám za sebe. Nikdo by na člověka neměl mít velký vliv, který by mu popřípadě mohl poškozovat sebevědomí nebo mu ovlivňovat náladu – pocity – ani rodiče, sourozenci, manžel/manžel­ka, nikdo…

O sobě můžu říct, že se mám ještě hodně co učit, ale vůbec mi to nevadí a mám se rád. :)

jirka F

Dle mínění některých jsem úplně k ničemu,dle mínění svého mám podnormální cenu.

Rokio

Jsem takový průměr. V některých oblastech jsem naprostý lempl a jsou zase i oblasti, ve kterých jsem lepší než průměr. Nejde mi například vaření, uklízení (ale dělám některé domácí práce), výtvarná činnosti (kromě abstraktního umění a studijních kreseb), bojová umění, zpěv, tanec atd., ale jsem dobrý ve financích, hospodaření a v pomoci jiným lidem a dříve i v běhu.

Jinak se možná trochu přeceňuji, ale nejsem žádný velký narcista a nemám extrémní sebevědomí.

kurec

No vzhledem k tomu co umím bych řekl tak asi 2,5mil. korun českých

Jiří Bohumil

Negace k Mc Merkurionovi. Já ne, ostatní ano. 😉 Ale já s nimi většinou nesouhlasím.

ivzez

Řekla bych, že znám.

jirka F

Asi máte s Keplerem pravdu.Děkuji za povzbuzení.

Rokio

jirka F: Určitě jsi v něčem dobrý. Třeba jsi dobrý v zahradničení a nejsi špatný člověk. Musíš si jen více věřit.

Kepler

Jirko, přece není možné, abys aspoň v něčem neměl nadnormální cenu. Určitě ji máš!

annas

Vložila jsem podobnou otázku, i když byla obecná, ale nemůžu ji najít.

led

Mc Merkurion, krásne povedané. Zslúži si prvé miesto zo súčasnej jedinej odpovede.
Už len vytesať do kameňa a postaviť na najväčšie svetové námestie. 🙂