mallone

Znáte přípravek na akne?

Znáte nějaký přípravek na akne, něco jako akne color, aby to zakrylo bedar, ale i lečilo, něco co ale bude držet lépe než akne color ktery smažeš uplně lehce :/

Odpovědi
Damiana

Perfektně kryje a výborně drží Kryolan nebo Coverderm. Ale přímo neléčí. Svého času dělala firma Vichy takové náplasti, které se lepily přímo na postižená místa, zkus se po nich pozeptat v lékárně.

Bedy

Můžu doporučit Akneroxid, což je vyloženě lék, který Vám předepíše kožní. Je to takový krém. Beďáry to vyloženě nezakryje, ale léčí to opravdu dobře. Kam se hrabou různé kosmetické přípravky, to je spíš vyhazování peněz…

registrovana

já mám asi nejlepší zkušenosti právě s tím akce colorem. Někdy si ho nanesu dost, lehce rozmažu a poté nanesu pudr, celé to zaschne, nejde to prakticky vidět a vydrží to docela dlouho..

sevos

Za našich mladých let teplá voda a mýdlo.
Doplňuji:
Léta šedesátá.