Mirdas

Znáte osobně nějakého politika?

Opravdu není nutno je přímo jmenovat, ale změnil se nějak například od dětství, jaký je v soukromí, je upovídaný(á) a tak dále?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, znám

Další odpovědi
nosahosa

Jo jo… :) Znám bývalého poslance Národního shromáždění ČSSR. Dneska je 88 let. :) Jinak politik je dost široký pojem… Asi každý kdo žije na vesnici bude znát osobně starostu obce.

Klaproth

Ano, znám našeho starostu. S naší bývalou starostkou jsem už přes 30 let ženatý.

anonym

Ano,znal jsem pana Havla a znám i senátora.
Osobně jsem znal jednoho pána Nků,byl to fajn muž,ale už zemřel.
Nic v tom nevidím za zlo.