bolak

Znáte někoho kdo volal do Volejte věštci a vyšla mu předpověď?

Nejlepší odpověď
annas

Někdy rovněž narazím na Věštce při přepínání kanálů. Znám jedince, který telefonoval, ale na Slovensko, tam prý je výborná věštkyně. Předpověď mu vyšla, ale telefonní účet také vyšel – jen Kč 10.000.

Pravda je, že Deméterová je stručná, takže volajícím šetří kapsu.

Jednou jsem pustila stanici, objevil se věštec, zapálil kadidlo a s rozepjatýma rukama vyzýval diváky, aby se ozvali ti, kteří úcítí kouř. Čekala jsem, zda někdo zavolá. Stalo se tak. Jedna žena prý kouř cítí, proto telefonovala. Odpověď si už nepamatuji. .

Já stále kouř necítila, tudíž jsem po 5 minutách změnila program.

Další odpovědi
Damiana

Znám. Ty kecy totiž vyjdou v podstatě každému. Vyslechne si, změní slovosled, pak řekne v podstatě to samé, na co se dotyčný ptal. Jen na konci není otazník, ale tečka – někdy i vykřičník, podle „ďábelskosti“ dotyčné zlodějky či zloděje… Ty „rady“ jsou tak obecné, že pasují doslova na každého, jen záleží na pestrosti slovní zásoby.

Btw – nedávno jsem viděla Pavláskův hodně dobrý stand up na tohle téma.
Zavolal prý v noci věštci, který říkal, že se ho lidé mohou ptát na všechno, jen ne na zdraví, to že prý „nedělá“… Tak se ho Pavlásek ptal, proč nedělá zrovna to zdraví, že na to téma by vědět právě něco potřeboval. No a ten „věštec“ mu odpověděl (zcela logicky) – Tak jděte k doktorovi.
A Pavlásek takto přišel na to, že věštcům může volat fakt jenom (ne)skutečný blbec…:-)

marci1

Neznám nikoho, kdo by jen tak zbytečně vyhodil z okna tolik peněz za věštecké výmysly. No, ale kdyby mi předpověděli, že budu nejšťastnější,nej­zdravější, nejkrásnější a nejspokojenější člověk na Zemi … 🙂 🙂 🙂

anonym

Mám-li být upřímný, musím konstatovat, že znám osobně jen jednoho člověka, o němž vím, že vyhledal kartářku – a pokud vím, předpověď rámcově vyšla*). Nešlo ale o volání ´Věštci´, neznám nikoho natolik zoufalého (a nebo šíleného), aby do tohoto obskurního pořadu volal.
*) šlo ovšem o natolik obecnou předpověď, že při dostatečné víře zákazníka vyjít prostě musela

anonym

Bohužel znám.Můj strýc (80 let) tam volal, teda ne věštci na budoucnost, ale ptal se na zdraví, co ho trápí a jak se má léčit.Dostal rady na nějaké bylinkové čaje a že má mačkat na těle nějaké body.
Stejně ho to nepřešlo, akorát nadával, že platil za telefon 700 Kč.Volal z pevné linky.
Oni ti staří lidé si neumí odvodit kolik se platí za minutu a on myslel, že to je jen jako za normální hovor.

bolak

Damiana: já to teď poslouchal jako kulisu, a volala tam nějaká bába, ptala se jak to bude mít se vztahama, a vona prej že sou tam dva chlapi, jeden starší a jeden mladší a bába jí skočila do řeči a říká že ne, že sou voba stejně starý, a Demeterová „ne ne, ten jeden je o hodně starší, já to tu vidím..“ a bába na ni, nó, vo 3 dny :D :p a pak prej „vy ste koukám nějaká zamilovaná do toho staršího..“ a bába „né, právě že do toho mladšího..“ no a pak to nějak vypadlo ;) prostě masakr :))

Damiana

Klasika:-D:-D