Rokio

Znáte někoho, kdo se sexuálně přitahují démoni a upíři?

Myslíte si, že je to nebezpečná úchylka?

Odpovědi
Filip84

Neznám, ale rozhodně nepatří mezi nejbisarnější, např. zde:

https://www.pro­zeny.cz/clanek/se­xualni-fetise-pro-ktere-nenajdete-pochopeni-66125

Každá sexuální úchylka i „úchylka“ může být nebezpečná, záleží na spoustě proměnných. Pro jedince takto orientovaného bude nebezpečná, pokud nebude s to mít sexuální poměr s nikým jiným, než s démonem či upírem. Pro jeho okolí bude, spíše, nebezpečná frustrace z toho plynoucí, pokud jí nebude zavčasu řešit a zvládat (i za pomoci medikace, třeba).