Black_Pearl

Znáte někdo tuhle ppísničku?

Už jsem psala před měsícem, teď to trošku rozvedu. Ten zpěvák byl francouz, zpíval francouzky a měl hnědé vlasy (ale nevim to jiste uz je to dlouho). Jmenoval se nejak René, Reno. V klipu měl na noze sádru a pozoroval z okna nějaký děj na sídliti. Hráli to na NRJ. Neznáte někdo?
Doplňuji:
Nn to neni on. Tenhle byl docela mladej. Já už nevim. V tom klipu měl prostě zlomenou nohu, hrál na kytaru a koukal ze svýho bytu do cizích oken na sídlišti. Pak tam špehoval nějakou holku, její manžel na něj přišel a víc si nepamatuju.

Nejlepší odpověď
erevfall

Slavný francouzský zpěvák se jmenuje Renaud (a to se fakt vyslovuje jako [reno]), ale nemyslím si, že jeho hudbu hrají na NRJ.
Nepoznáváš ho náhodou?

Jinak vůbec nevím, potřeboval bych další informace…

Doplněna:
Našel jsem! Zpěvák je samozřejmě Renan Luce, je docela populární. Písnička se jmenuje „Les Voisines“ (Sousedky).
Říká, že má raději sousedky než sousedy, protože takhle může koukat na dámské prádlo u okna.

Zdroj: http://goo.gl/1PScH